Ana Sayfa Özel Şirketler Finansbank Banka Memuru Alımı İlanı

Finansbank Banka Memuru Alımı İlanı

120
Finansbank

Herkes tarafından ilgi gören ilanlar arasında yer alan banka memuru alımı için Finansbank tarafından da yeni personel alımı ilanları yayımlanmış durumda. Finansbank bünyesinde görev almak isteyecek adaylara yönelik çok sayıda kadroda finansbank bünyesine personel alımı yapılmaktadır. Yayımlanan banka memuru alımı için adayların başvuru süreçleri başlatılmış ve yapılan başvurular banka tarafından değerlendirmeye alınmaya başlamıştır. Yayımlanan memur alımı için tüm boş kadrolara yazımızın devamında erişim sağlamak mümkündür. Finansbank bünyesine yapılan personel alımı için gerekli başvuru bağlantıları ve diğer detaylar da yine aşağıda yer alacaktır.

QNB Finansbank Banka Memuru Alımı İlanı 2019

Alımı yapılacak olan banka personelleri arasında; Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı, Tele Satış Temsilcisi, Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi, Engelli Personel, Bireysel Saha Satış Temsilcisi, Tüzel Saha Satış Temsilcisi, Enpara Çözüm Merkezi Müşteri Temsilcisi, Enpara Saha Müşteri Danışmanı, Telefon Bankacılığı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Telefon Bankacılığı Arapça Bilen Müşteri Danışmanı, Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı, Türkiye Geneli Genel Başvuru kadrolarına yönelik alımlar gerçekleştirilecektir.

Başvurular ve İlanlar Hakkındaki Diğer Detaylar:

Finansbank bünyesinde görev almak isteyen kişiler, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler. Bu ilanlar bankanın kendi resmi web adresi üzerindeki insan kaynakları sayfasında kamuoyuna duyurulmakta olup, başka ilan platformları üzerinden de ilana çıkılmış olabileceği bilinmelidir. Banka personeli alımları için adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak tüm detaylara erişebilirler.

QNB Finansbank Açık İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…