Ana Sayfa Özel Şirketler FLO Ayakkabı İş İlanları ve İş Başvurusu Detayları

FLO Ayakkabı İş İlanları ve İş Başvurusu Detayları

Flo ayakkabı çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacak. Flo mağazacılık insan kaynakları iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru şartları, iş imkanları, kariyer olanakları, iş başvurusu nasıl yapılır ve işe alım süreci haberimizde.

Flo iş ilanları

FLO, 1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından Gaziantep ilimizde küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlamıştır. Flo mağazacılık kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ayakkabı pazarının lider markası haline gelmeyi başarmıştır. Flo bünyesinde doğrudan 7 bin, dolaylı olarak da 30 binin üzerinde kişiye istihdam sağlamaktadır. Flo mağazacılık her sene 45 milyon çift ayakkabı satışı yapmaktadır. Flo mağazacılık büyüme hedefleri doğrultusunda 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Flo mağazacılık tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları yani iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Flo Ayakkabı Personel Eleman Alımı 2020

Flo, mağazaları ile ülkemizin her noktasına ulaşmaktadır. Ülkemiz genelinde 365’den fazla Flo mağazası faaliyet göstermektedir. Yurt dışında ise 50’yi aşkın Flo mağazası bulunur. Flo tüm bu mağazalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Flo Ayakkabı İş İlanları 2020

Flo iş ilanları içinde; muhasebe yöneticisi, toptan satış bölge yöneticisi, bölge müdürü, mağaza müdür yardımcısı, mimari projeler uzmanı, ayakkabı tasarım uzmanı, satış operasyon uzmanı, satış danışmanı, kalite sistemleri mühendisi, satın alma uzmanı, gümrük müşaviri, insan kaynakları iş ortağı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Flo mağazacılık iş ilanları içinde ayrıca eski hükümlü personel alımı, engelli personel alımı ve stajyer alımı ilanları da bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki Flo iş başvurusu nasıl yapılır?

Flo Ayakkabı İş Başvurusu 2020

Flo ayakkabı, yıllar süren büyümesinin bünyesindeki çalışanlara borçlu olduğunun bilincinde olan bir şirkettir. Bünyesine alacak olduğu yeni personelleri de büyüme hedeflerine uygun kişiler arasından seçmektedir. Flo mağazacılık iş başvurusu çeşitli kariyer portalları üzerinden ve bizzat mağazalarına yapılabilmektedir. Ön değerlendirmesi olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için insan kaynakları tarafından davet edilmektedirler. Görüşme öncesinde adaya pozisyonun gerekleri doğrultusunda yetenek sınavı ve kişilik envanterleri uygulanmaktadır. Süreç pozisyonun bağlı bulunduğu yöneticinin değerlendirmesi ile devam eder ve referans kontrolüyle son bulur. Tüm süreçleri olumlu değerlendirilen adaylara iş teklifi yapılır. Bu teklifte çalışma olanakları, maaş ve sosyal olanakları hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılır. Şayet yapılan teklifi olumlu karşılarsanız da bir Flo çalışanı olarak iş hayatınıza devam edersiniz. Bu yazımızda Flo iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Flo İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

9 Comments

 1. isa aslan

  14 Mart 2018 at 13:20

  fabrikada çalışmak istiyorum / şanlıurfa

  Reply

 2. Fethi doganay

  9 Ocak 2019 at 19:33

  Evli bir cocuk var eşim calisyiyor askrelik yaptin sigara icmiyorum saglik sabikam yok ev kira
  Hayati harahi mh sk 3950 no 1
  05422854820

  Reply

 3. Fevzi

  4 Ocak 2020 at 03:01

  Evliyim 3 çocuk var işsizim eğer bu mesajımı okuyorsanız aramanızı bekliyorum denektir ne olur bana yardımcı olun 05412357075

  Reply

 4. Nuride Binalioglu

  13 Şubat 2020 at 23:09

  Evliyim 2çoçukum var Antalya Muratpaşa Yenigün mah 1058sk

  Reply

 5. Hakkı Ermeç

  18 Mart 2020 at 17:00

  Merhaba Ben Hakkı Ermeç Daha Önce Flo Ailesinin Bir Ferdiydim Ailevi Neden Yani Kız Kardeşim Yoğun Bakımda Olması Nedeniyle Acilen Bilet Kesip Memlekete Geldim Sonrasında 1 ay üzeri takılmam görüldüğü için istemsiz istifa ettim ve yaşlı annem babamı bırakıp dönemedim şimdi kısmetse mümkünse tekrar flo ailesinde bulunmak istiyorum lütfen Allah İçin nereye başvurmam veyat dilekçe yazmam gerek bilgi verilmesini arz ederim
  #Şanlıurfa
  Cep Numaram 05442353663

  Reply

 6. Ubeyit

  28 Ağustos 2020 at 23:06

  Iki üniversite bitirdim şu anda issiz8m evliyim bir çocuğum var .is arıyorum şu anda çok zor durumdayım sanliurfada nereye gitsem torpil işi oluyor kendi mesleğime kendi eğitimimle beni ise almıyorsalar. Sizden ricam bir yardımda bulunmanız.is vermenizdir

  Reply

 7. Ubeyit

  28 Ağustos 2020 at 23:11

  Ubeyit alakus Iki üniversite bitirdim şu anda issiz8m evliyim bir çocuğum var .is arıyorum şu anda çok zor durumdayım sanliurfada nereye gitsem torpil işi oluyor kendi mesleğime kendi eğitimimle beni ise almıyorlar. Hep torpil isi donuyor Sizden ricam bir yardımda bulunmanız.is vermenizdir
  05435733200
  Ubeyit alakus arasanız çok çok duacimiz olurum

  Reply

 8. Yusuf KILIÇ

  9 Eylül 2020 at 01:05

  Konya Selçuklu binkonut mahallesinde ikamet ediyorum.

  Reply

 9. Yusuf KILIÇ 534 785 0542/ 551 555 2585

  9 Eylül 2020 at 01:09

  Konya Selçuklu binkonut mahallesinde ikamet ediyorum.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir