Ana Sayfa Özel Şirketler Garanti Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Garanti Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

544
Garanti Bankası

Garanti Bankası Personel Alımı 2021

Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara ilimizde kurulmuştur. Garanti Bankası günümüz itibariyle ülkemizin en büyük özel bankaları arasında gösterilmektedir. 20 binin üzerinde personeli bulunan Garanti Bankası 1000’in üzerinde şubesi ile müşterilerinin hizmetlerine anında karşılık verebilmek adına çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir.  Garanti Bankası günümüz itibariyle 15 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. 2021 yılına oldukça önem veren Garanti Bankası, büyüme hızına ara vermeden devam edebilmek adına, bu sene içerisinde çok sayıda yeni şube açacak ve bu yeni şubeler ile mevcut şubelerine ihtiyaçları doğrultusunda Garanti markasını yukarılara taşımada yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Garanti Bankası açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Garanti Bankası Güncel İş İlanları 2021

Garanti Bankası ülkemizin en büyük finans kuruluşları arasında yer almaktadır. Garanti Bankası insan kaynakları bu başarının müşterileri memnun etme üzerine kurulu düzene borçlu olduklarını, en büyük başarının da çalışanlara ait olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Garanti Bankası bu çalışanlarına yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yaparak yenilerinin ekleneceği müjdesini de iş arayan, iş bekleyen kişilerle paylaştı. Garanti Bankası iş ilanları içerisinde ilkokul mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor.  Garanti Bankası alımlarda herhangi bir sınav uygulamamakta yani sınavsız olarak personel istihdam etmektedir.

Garanti Bankası tarafından yayınlanan güncel iş ilanları içerisinde çok sayıda güvenlik görevlisi, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, mobil grup asistanı, avukat, müfettiş yardımcısı, gişe asistanı, gişe yetkilisi, müşteri temsilcisi, işlem analiz asistanı, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yapacak.  Garanti Bankası iş başvurusu sırasında adaylara kolaylık olması adına pozisyonları üniversite öğrencileri, yeni mezun ve deneyimli olmak üzere 3 ana gruba ayırmıştır. Adaylar uygun oldukları kadroları detaylı bir şekilde inceleyebilir ve başvurularını anında gerçekleştirebilirler. Garanti Bankası aynı zamanda staj yapmak isteyen adaylara da kapılarını ardına kadar açmaktadır. Peki Garanti Bankası iş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak?

Garanti Bankası iş ilanları

Garanti Bankası İş Başvurusu 2021

Bazı kurum ve kuruluşlar işe alım sürecinde çeşitli kariyer portallarını ( kariyer.net yenibiris.com gibi ) tercih ederken bazıları da kendi insan kaynakları departmanını tercih etmektedir. Garanti Bankası işe alım sürecinde kendi insan kaynakları departmanını ve kendi web adresini tercih eden şirketlerden bir tanesidir. Garanti Bankası iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz ve açık iş pozisyonları ile güncel iş ilanlarının yer aldığı adrese girmeleri gerekmektedir. Daha sonra karşılarına çıkacak ekranda öğrenim durumuna ve deneyimine göre kategorize edilmiş ilanlara “ilanları göster” sekmesine tıklayarak ulaşabilirler. Burada güncel iş ilanları ve ilanlara ait iş başvuru formu yer almaktadır. Bireyler uygun ilanlar var ise sisteme üye olarak bu ilanlara anında başvuru yapabilirler.

İlanlara başvuru yapmış olan adaylar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamada adayların kadro için uygun nitelikleri taşıyıp taşımadığı detaylı olarak incelenmektedir. Adaylar mülakat aşamasında başarısız olsalar dahi daha sonra yine Garanti Bankası tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler. Mülakat aşamasında başarılı olan adaylara ise iş teklifi yapılır. Teklifi beğenmeniz durumunda da karşılıklı imzaları atar ve bir Garanti çalışanı olmaya hak kazanırsınız.

Garanti Bankası İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/insan_kaynaklari/garantili_kariyer.page”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…