Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Gaziantep Öğretmenevi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gaziantep Öğretmenevi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gaziantep Öğretmenevi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziantep Öğretmenevi resepsiyon görevlisi ( ön büro elemanı ) alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamındadır.

Personel

Gaziantep Öğretmenevi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziantep Öğretmenevi personel alımı ilanı kapsamında resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı ) alımı yapacaktır. Adayların en az 1 sene deneyimli ve en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden de en az 60 almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 29 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Öğretmenevi Personel Alımı İlanı 2016

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere belirsiz (daimi) statüde personel alınacaktır.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.  Alınacak kişiler en az bir sene resepsiyon görevlisi ( ön büro elemanlı ) olarak çalıştıklarını gösterir sigorta belgesini ibraz etmek zorundadırlar. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Çalışma Adresi : BEY MAH. ATATÜRK BULVARI NO:22 27000 ŞAHİNBEY

Gaziantep Öğretmenevi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

GAZİANTEP İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gaziantep için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gaziantep için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

NCR Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Özel NCR Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021 NCR Hastanesi 2015 yılında Gaziantep …