Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı İlanı

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı İlanı

241
Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi‘nde görevlendirilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların ek 2. maddesinin (b) fıkrasına uyarınca, 2018 KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3, Önlisans Mezunları için KPSS93 ve Ortaöğretim Mezunları için KPSS94 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve müracaat bilgileri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Hemşire, Sağlık Teknikeri Alımı İlanı 2019

ÜNVAN ADET ARANILAN NİTELİK
Hemşire 20 Lise mezunu
Hemşire 25 Lisans Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu mezunu
Hemşire 1 Lisans mezunu+ 4 Yıl üniversite hastanesi tecrübesi + 1.5 yıl Organ Nakli hemşiresi olarak Ameliyathane tecrübesi olmak
Hemşire 1 Lise mezunu+ 3 yıl FTR tecrübesi
Hemşire 1 Lisans mezunu + 3 yıl Üroloji birim tecrübesi
Hemşire 1 Lisans mezunu + 2 yıl Ameliyathane tecrübesi
Hemşire 1 Lise mezunu + 4 yıl Onkoloji tecrübesi
Sağlık Teknikeri 3 Radyoterapi bölümünden mezun olmak
Sağlık Teknikeri 1 İlk ve Acil Yardım teknikeri önlisans programından mezun + 4 yıl Acil servis tecrübesi

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR

(*) Hemşire Yardımcısı bölümünden mezun olanlar ilana başvuramazlar.

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen gene lşartlar aranacaktır.

2- Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Önlisans mezunları için 2018 KPSS-P93 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

3- İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına 5917 sayılı Kanunun 47.maddesinin5.fıkrası (a/2) bendi ile eklenen hüküm uyarınca, sözleşmeli(4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

5- Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.

6- Başvurular incelendikten sonra atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Atamaya hak kazananlar haklarında yaptırılan güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlandığı takdirde göreve başlatılacaklardır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BAŞVURU BELGELERİ

  • 1- Başvuru formu (https://www.gantep.edu.tr)
  • 2- 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  • 3- e-devlet üzerinden alınacak mezun belgesi
  • 4- Kimlik Fotokopisi
  • 5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (https://www.gantep.edu.tr)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…