Ana Sayfa Şehirler Kocaeli Gebze Öğretmen Evi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Gebze Öğretmen Evi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Kocaeli ilinde yer alan Gebze öğretmen evi yayınladığı ilan ile işçi alımı ( bulaşıkçı alımı ) yapıyor. İlana dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri ile diğer ilan detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Personel ilanları

Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilan neticesinde işçi alımı yapılacağı açıkladı. Gebze Öğretmen Evi işçi alımı ilanı kapsamında stevard yani bulaşıkçı alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 12 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana dair iş başvuru formu ve iş başvuru şartları gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gebze Öğretmen Evi İşçi Alımı İlanı 2016

İş sağlığı Güvenliği Eğitimi almış olmak ve MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olmak şartı aranacaktır. mesai saatleri 11:30-20:00 ve 15:30-00:00 vardiye dönüşümlü olacaktır. Kura tarihinden bir gün önce, başvuranlardan şartları taşıdığına dair belgeleri öğretmen evine teslimi istenecektir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecek olup, 29 Eylül 2016 tarihinde saat 14:00’da Gebze Öğretmen Evi konferans salonunda yapılacaktır.

Çalışma Adresi : MUALLİM KÖY 41400 GEBZE KOCAELİ / TÜRKİYE

Kocaeli ili Gebze ilçesinde yer alan öğretmen evi işçi alımı ilanı hakkında iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi ilan hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 


KOCAELİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kocaeli için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kocaeli için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir