Ana Sayfa Özel Şirketler Gedik Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gedik Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gedik Holding personel, eleman, işçi alımı ilanları ile Gedik Holding insan kaynakları açık iş pozisyonları, iş ilanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, iş başvuru formu, işe alım süreci, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır hakkındaki detaylar yazımızda..

Gedik Holding

Gedik Holding‘in temelleri 1963 yılında kaynak sarf malzemesi üreticisi olarak kurulan Gedik Kaynak ile atılmıştır. Türkiye’nin en köklü ve en saygın kurumları arasında yerini alan firma kaynak, vana, döküm ve eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmanın Türkiye genelinde İstanbul merkez olmak üzere Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Adana, Trakya, Erzurum, Kayseri, Konya, Samsun, Eskişehir’de bulunan bölge müdürlükleri ile yaygın bir satış ve hizmet ağı bulunmaktadır.

Gedik Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2020

Gedik Holding başta olmak üzere, Gedik Kaynak, Gedik Döküm ve Gedik Üniversitesi bünyesinde 1500’ün üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen holding Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Bunun yanı sıra firma, yurt dışı iş ortaklıkları ile farklı ülkelerede yatırım yapmaktadır. Gedik Holding her yıl yeni projeleri kapsamında da çok sayıda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Gedik Holding Güncel İş İlanları 2020

Gedik Holding ve Gedik Kaynak tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; personel, eleman, işçi alımı, yönetici asistanı, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, danışma görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, mühendis, ithalat ve ihracat uzmanları, denetçiler, üretim elemanı, vardiyalı çalışacak işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Gedik Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gedik Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısına tıkladığınızda kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara ve açık iş pozisyonlarına ulaşılabilir. Akabinde başvuru yapmak istediğiniz ilana tıkladığınızda da ilana ait başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Şartları size uyan ilanlardan “Başvur” sekmesine tıklayarak sisteme üye olabilir ve resimli öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı daha sonra bu başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır.

Gedik Holding İş Başvuru Formu 2020 İçin TIKLAYIN

Gedik Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020 İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda Gedik Holding iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek güncel personel, memur ve işçi alımlarını takip edebilirsiniz.


DİĞER GEDİK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, gedik holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan gedik holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir