Ana Sayfa Özel Şirketler Gemont Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gemont Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gemont personel, eleman, işçi alımı ilanları ile Gemont insan kaynakları açık iş pozisyonları, iş ilanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, iş başvuru formu, işe alım süreci, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır hakkındaki detaylar yazımızda..

Gemont

GEMONT; Genel Montaj Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında, büyük endüstriyel yatırımların finansmanının arttırılması ve fabrikaların üretim başlangıç ​​tarihlerinin toplanması ve iyileştirilmesinin önemini göz önüne alarak kurulmuştur. Firmanın faaliyet alanı oldukça geniştir. Başlıca yatırım ve iş alanları arasında; Çelik konstrüksiyon, teknolojik ekipman ve makineler, inşaat, elektirik, klima, alüminyum, boya, her türlü boru işlerinin imalatı ve montajı, klima ve daha bir çok sektörde faaliyet göstermektedir.

Gemont Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Gemont firması, endüstriyel tesisler ve montajlar alanında uzmanlaşmak ve böylece müşterilerine kaliteli, hızlı ve verimli hizmet verebilmek adına ileriye dönük hedeflerine geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda büyük önem vermekte. Şirket, deneyimli teknik iş gücü ve yetişmiş kalifiye personel ile makine ve teçhizata ciddi yatırımlar yapmaya devam ediyor. Gemont her yıl yeni projeleri kapsamında yurt içi ve yurt dışı projeleri için çok sayıda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Gemont İş İlanları 2019

Gemont firması tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; personel, eleman, işçi alımı, yönetici asistanı, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, mühendis, üretim elemanı, inşaat işçileri, vardiyalı çalışacak işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Gemont İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gemont Firmasına İş Başvurusu Yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Gemont firması bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Gemont iş başvuru formu 2019 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan firma insan kaynakları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru cv’nizi online olarak firmaya ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Cv’nizi ingilizce ve türkçe olarak iki şekilde hazırlamanızın, işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız.

Gemont Firmasına İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda Gemont iş ilanları ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

5 Comments

 1. cengiz taşdemir

  5 Şubat 2019 at 15:45

  25 yıllık çelik imalat çelik montaj mekanık ve demirdoğrama ustasıyım!iyi derecede projem var!myk belgem var!yurtdışı tecrübem var!ihtiyaç halinde sizinle çalışmak isdiyorum!5075019670

  Reply

 2. kerim mercan

  26 Mart 2019 at 12:26

  kerim mercan 25 yıllık inşaat beton arme soguk demir işcisiyim yurt dışı deneyimim vardır libya rusya tataristan gibi ülkelerde meslegim üzerine görev aldım alanımda mesleki yeterlilik belgesine sahibim şirketinizin yürütmüş oldugu yurt ici yurtdışı işlerde görev almak isti yorum gerektigi taktirde ekip kurabilecek cevreye sahibim uygun pozısyonda işlerde görev almak isti yorum saygılarımla +90542.349.9443

  Reply

 3. kerim mercan

  15 Nisan 2019 at 16:09

  kerim mercan 25 yıllık inşaat beton arme soguk demir işcisiyim yurt dışı deneyimim vardır libya rusya tataristan gibi ülkelerde neslegim üzerine görev aldım alanımda mesleki yeterlilik belgesine sahibim şirketinizin yürütmüş oldugu yurt ici yurtdışı işlerde görev almak isti yorum gerektigi taktirde ekip kurabilecek cevreye sahibim uygun pozısyonda işlerde görev almak isti yorum saygılarımla +90542.349.9443

  Reply

 4. ahmet sagır

  26 Mayıs 2019 at 02:26

  22 yıllık agır vasıta soforuyum celık sektorunde ve yurtdısında uzun sure calıstım tum belgelerım tamdır

  Reply

 5. ahmet sagır

  26 Mayıs 2019 at 02:28

  5343856100

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir