Ana Sayfa Şehirler Ankara Gimsa Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Gimsa Market İş İlanları ve İş Başvurusu

1,427
Gimsa market iş ilanları

Gimsa, Ankara ilimizde faaliyet göstermekte olan bir marketler zinciridir. Özellikle uygun fiyata satmış oldukları ürünler ile kısa zamanda popüler olmuş ve günümüzde çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmışlardır. Gimsa Market büyüme hedefleri doğrultusunda da çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Gimsa bu kapsamda da bünyesine ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gimsa market tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Gimsa Market Personel Eleman Alımı 2021

Gimsa Market; Piyade, GOP, Ulubatlı, Malazgirt, Plevne, Maraşal, Sarıbina, Gölet, Elvankent, İstasyon, Batıkent gibi mevkilerde şubelere sahiptir. Gimsa bu şubelerine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

Gimsa Market İş İlanları 2021

Gimsa Market tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; depo personel, mağaza personeli, güvenlik görevlisi, kasiyer, tezgahtar, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gimsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gimsa Market alacak olduğu elemanlar için bünyesinde yer alan insan kaynakları sayfasından duyurular yayınlanmaktadır. Gimsa market bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız bu iş ilanlarını takip etmeli ve ilanlara başvuruda bulunmaktadır. Akabinde kurumun İK departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Gimsa bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Gimsa Market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gimsa Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.gimsa.com.tr/Market/InsanKaynaklari.aspx?ID=6″]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Bekir

    21 Ağustos 2020 at 17:00

    silahli ozel guvenlik kimlik kartin a sahibim gimsa da calismak isterim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…