Ana Sayfa Şehirler Ankara Gölbaşı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Gölbaşı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

257
Makam Şoförü

Ankara ilimizde bulunan Gölbaşı Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Gölbaşı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 5 makam şoförü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 20 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Gölbaşı Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Belediyesi Makam Şoförü Alımı İlanı 2017

Talebe iş başvurusu yapacak olan adayların son altı ayda alınmış MEB onaylı ilk yardım belgesi ve ileri sürüş tek katılım belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 5 senelik B sınıfı sürücü belgesine sahip olması da aranan diğer bir başvuru şartıdır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Noter huzurunda kura çekimi 3 Mart 2017 tarihinde Gölbaşı Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Kuradan önce evrak kontrolü için 27 Şubat 2017 akşamına kadar 0312-485-52-04 nolu faks ile ilanda belirtilen evrakların gönderilmesi gerekmektedir. Evrakları göndermeyenler veya eksik gönderenler kura çekimine katılamaycaklardır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastlaması halinde, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Kurumuzun gönderdiği ve başvuruda bulunanların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, öncelik hakkına sahip olarak gönderilenler arasından açık iş sayısının üç katı olarak noter huzurunda kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, açık iş sayısının üç katı oranında da yedek liste oluşturulur. Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı öncelik hakkı sahiplerine ilişkin listelere dahil edilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Sağlık-Tıp İlk Yardım
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası

Çalışma Adresi : GÖLBAŞI  GÖLBAŞI/ANKARA ANKARA / TÜRKİYE

Gölbaşı Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış olan diğer bütün ilanlara Gölbaşı Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…