Ana Sayfa Şehirler Bolu Göynük Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Göynük Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Göynük Belediyesi personel alımı gerçekleştirecek. Göynük Belediyesi lpg dolu ve boşaltım işçisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Personel

Bolu ilinde bulunan Göynük Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Göynük Belediyesi ilan kapsamında lpg dolum ve boşaltım işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 21 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Göynük Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Bu talep Çalışma ve İş Kurumu Bolu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki işgünü başvurular kabul edilecektir. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 26/12/2016 Pazartesi günü, saat 14:00’da Yenice Mahallesi Selim Çapar Caddesi Şehit Mehmet Diri İş Hanı Kat 3, 14780 Göynük/Bolu adresinde bulunan Göynük Belediye Başkanlığı hizmet binasında yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Müracaat edecek adaylar, Çalışma süresi geçici olup 5 ay 29 gün sürecektir.

Bu yazımızda Göynük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

BOLU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bolu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bolu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER GÖYNÜK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, göynük belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan göynük belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Bolu ilimizde bulunan Dörtdivan Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştirece…