Ana Sayfa Şehirler Şırnak Güçlükonak Belediyesi Personel Alımı İlanı Yayınladı

Güçlükonak Belediyesi Personel Alımı İlanı Yayınladı

78
İtfaiyeci

Şırnak ilimizde yer alan Güçlükonak Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Güçlükonak Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında itfaiye şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların ilana 20 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. Güçlükonak Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Güçlükonak Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Hizmet Merkezi Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 22/02/2017 tarihinde saat 11:00’da Güçlükonak Belediyesi Güçlükonak /ŞIRNAK adresinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları daimi ve geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Başvuru tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-İtfaiye Aracı Kurstan

Çalışma Adresi : GÜÇLÜKONAK BELEDİYESİ 73700 GÜÇLÜKONAK ŞIRNAK / TÜRKİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Uludere Belediyesi Memur Alım İlanı

Şırnak il sınırları içerisinde yer alan Uludere Belediyesi Başkanlığı bünyesinde 657 sayıl…