Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

78
Makam Şoförü

Gümüşhane Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında makam şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve en az 1 sene deneyimlerinin bulunması gerekmektedir.  Adaylar ilana 30 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Gümüşhane Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 08.02.2017 Çarşamba günü saat 09:00-12:00 arasında Gümüşhane Belediye Başkanlığı toplantı salonunda noter huzurunda yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Gümüşhane Belediye Başkanlığında Belirsiz Süreli (Daimi) statüde Makam Şoförü olarak görev yapacaktır.Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36-105 e-posta: [email protected])servisinde görevli personelden bilgi alınabilir. Talebe Kamuda en az bir yıl Makam Şoförü olarak çalıştığını belgeleyebilecek olanlar başvuru yapabilir.

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. KARAER MAH. 10/- 29000 GÜMÜŞHANE MERKEZ

Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Gümüşhane ilimizde yer alan Arzular Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda perso…