Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gümüşhane Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Gümüşhane Belediyesi makam şoförü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi ve kura çekimi haberimiz devamındadır.

Makam Şoförü

Gümüşhane Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında makam şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve en az 1 sene deneyimlerinin bulunması gerekmektedir.  Adaylar ilana 30 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Gümüşhane Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 08.02.2017 Çarşamba günü saat 09:00-12:00 arasında Gümüşhane Belediye Başkanlığı toplantı salonunda noter huzurunda yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Gümüşhane Belediye Başkanlığında Belirsiz Süreli (Daimi) statüde Makam Şoförü olarak görev yapacaktır.Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36-105 e-posta: gumushane@iskur.gov.tr)servisinde görevli personelden bilgi alınabilir. Talebe Kamuda en az bir yıl Makam Şoförü olarak çalıştığını belgeleyebilecek olanlar başvuru yapabilir.

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. KARAER MAH. 10/- 29000 GÜMÜŞHANE MERKEZ

Gümüşhane Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 17
    Shares

GÜMÜŞHANE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gümüşhane için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gümüşhane için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir