Ana Sayfa Şehirler Antalya Gündoğmuş Belediyesi Memur Alım İlanı

Gündoğmuş Belediyesi Memur Alım İlanı

Gündoğmuş Belediyesi yayınladığı iş ilanı kapsamında memur alımı yapacağını açıkladı. Gündoğmuş Belediyesi memur alım ilanı başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimizde.

Gündoğmuş Belediyesi

Antalya şehrimizde yer almakta olan Gündoğmuş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile memur alımı yapacağını açıkladı. Gündoğmuş Belediyesi ilan kapsamında 2 memur alımı gerçekleştirecek. Adaylar ilana 25.01.2019 – 29.01.2019 tarihine arasında mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gündoğmuş Belediyesi Personel Memur Alımı İlanı 2019

Kamu personel alımına kimler başvuru yapabilecek: Memur alımında fakültelerin 4 yıllık bölümlerinden kamu yönetim bölümlerinden mezun olanlar ve MEB sertifikalı Bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olması gerekmekte. Aynı zamanda memur alımı ilanına başvurmak isteyen adayların 2018 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sınavına girmiş ve en az 70 puana sahip olanlar başvuru yapabilecek. Adaylarda aranılan diğer başvuru şartları arasında;

  • Türk vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olmak
  • Görevini yapmasına engel teşkil edecek durumu olmamak
  • Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmasından geçmiş olmak

Başvuruda istenilen belgeler neler? Memur alımına başvurmak isteyen adaylar İş Talep Formu, Nüfus cüzdanı, Diploma, Sürücü belgesinin aslı, KPSS sonuç belgesi,2 fotoğraf, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanları isteniyor.

Başvurular ne zaman ve nasıl olacak? Memur alımına başvurmak isteyen adaylar 25 Ocak -29 Ocak 2019 tarihleri arasından istenilen evrakları eksiksiz tamamlayarak Gündoğmuş Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen ya da posta yolu ile başvuruda bulunabilicekler. Başvurusu kabul edilen adaylardan 5 Şubat 2019 tarihinde sözlü sınav yapılaca.

Gündoğmuş Belediyesi Memur alımı ilanı metni için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ANTALYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Antalya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Antalya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, memur alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan memur alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…