Ana Sayfa Şehirler Konya Hadim Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Hadim Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Konya ili Hadim Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli işçi alımı yapacağını açıkladı. İlana dair iş başvurusu şartları, iş başvurusu formu ve iş başvuru tarihleri ile başvuru sırasında istenilen belgeler haberimizin devamında yer almaktadır.

işçi alımı ilanı

Konya ilinde yer alan Hadim Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli işçi alımı yapacağını belirtti. Hadim Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 1 adet büro işçisi alımı ve 1 adet şoför işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 29 Ağustos 2016 ile 7 Eylül 2016 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. İlana dair diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi ilan detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Hadim Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alımı İlanı 2016

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Belediyemizce kadrolu işçi kadrosunda İstihdam edilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan adaylar arasından 1 adet “Büro İşçisi”,1 Adet Şoför İşçisi alımı yapılacaktır. Adaylar için başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

 • Erkek Adaylar için (Askerliğini Yapmış olmak)
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak,
 • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.

Büro İşçisi Alımı İçin İstenecek Belgeler Nelerdir?

 1. Kimlik (T.C. Numarası Yazılı)
 2. 2014 Yılı KPSS Sınav Sonuç Belgesi(En Az 60 puan almış olmak).
 3. Diploma.
 4. Bilgisayar Destekli Muhasebe 320 saat
 5. Web Tasarımcısı 192 saat
 6. Bilgisayar Operatör işletmenliği 180 saat
 7. Çocuk Gelişimi 100 saat
 8. Etkili İletişim Becerileri 30 saat
 9. İngilizce 100 saat
 10. Ön lisans (Dış Ticaret ) Diploması

Şoför İşçisi Alımı İçin İstenecek Belgeler Nelerdir?

 • Kimlik (T.C. Numarası Yazılı)
 • E-Ehliyet Belgesi(En az 10 yıllık)
 • SRC5 + Tanker Belgesi.
 • Petrol Dağıtım Firmalardan birisinden alınan Güvenli Tanker Sürüşü eğitimi aldığını gösterir belge.
 • Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının yetkilendirdiği yeterlilik belgesi vermeye yetkili eğitim kurumlarından SRC5 Temel Tanker (Tehlikeli Madde) eğitimi aldığını gösterir belge.
 • Terhis Belgesi
 • Diploma.

Başvurular, 29/08/2016 – 07/09/2016 tarihlerinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda “www.iskur.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılacaktır. İlana dair her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Konya ili için verilmiş diğer iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 • 14
  Shares

KONYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Konya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Konya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir