Ana Sayfa Şehirler Hakkari Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacağını Açıkladı

121
Personel ilanları

Hakkari Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile iç denetçi alımı yapacağını açıkladı. Hakkari Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 2 kişiyi istihdam edecektir. Adayların 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilmiş olan şartları taşımaları gerekmektedir. Adaylar ilana 23 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı İlanı 2016

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Adaylar müracaatlarını belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.hakkari.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru İçin Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Nüfus Kimlik Fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
  • Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.
  • Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
  • 2 adet Fotoğraf.

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan iç denetçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Hakkari İl Özel İdaresi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda sözleşmeli personel alımı ya…