Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Hakmar Marketleri Çalışma Saatleri

Hakmar Marketleri Çalışma Saatleri

Hakmar şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile Hakmar şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, hafta sonu Cumartesi Pazar bayramda açık mı, tatil mi, kapalı mı, çalışıyor mu?

Hakmar Marketleri

Hakmar Çalışma Saatleri 2021

Hakmar, 1997 yılında kurulmuş olan bir perakende mağazalar zinciridir. İlk şubesini Pendik Esenyalı’da açmış olan Hakmar, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sektörün öncü firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Özellikle ürünleri çok daha uygun fiyata satması ile popülaritesini arttıran Hakmar, günümüzde  çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bu şubelerinde 15 bini aşkın ürünün satışı yapılmaktadır. Peki Hakmar Alışveriş Merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Hakmar çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Hakmar Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak için çalışmaktadır. Hakmar şubeleri sabah saat 09:00 itibariyle açılmakta ve akşamları da saat 21:00’de kapanmaktadır.

Hakmar Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Hakmar şubeleri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Şubelerin çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu değişmemektedir.

Hakmar Bayramda Açık Mı?

Hakmar Şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Fakat bayramın 2. 3. Ve diğer günlerinde açık durumdadır. Ayrıca; 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Hakmar çalışma saatleri ile açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 0216 307 444 0 üzerinden dile getirebilirsiniz.

DİĞER HAKMAR MARKETLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, hakmar marketleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan hakmar marketleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İşkur Çalışma Saatleri 2021

İŞKUR Çalışma Saatleri hakkında, İŞKUR kısaltmasıyla da anılan ve ülkemizde güvenli çalışm…