Ana Sayfa Kamu Kurumları Halkbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Halkbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,073
Halkbank

Türkiye Halk Bankası A.Ş. ( Halkbank ) Personel Alımı 2021

Türkiye Halk Bankası A.Ş. ya da kısa adıyla Halkbank, 1993 yılında Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Halkbank 1938 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş olan Halkbank, günümüz itibariyle sadece ülkemizi değil, aynı zamanda dünyanın en büyük finans kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Halkbank insan kaynakları departmanı bu büyüme ve istikrarın 2021 yılında da ara verilmeksizin devam etmesi adına yatırımlarına ve çalışmalarına son hızıyla devam edeceklerini açıklamıştır. Halkbank bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Bu yazımızda Halkbank açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri yer almaktadır.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. ( Halkbank ) Memur Alımı 2021

Halk Bankası kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüştür. Günümüzde  bini aşkın şubesinde çalışmakta olan 20 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Halk Bankası ülkemiz kamu kuruluşları arasında en büyüklerinden bir tanesidir. Özellikle son dönemde esnaflara ve kredilere verdiği destek ile sermayesini önemli ölçüde arttırmış ve gelecek hedeflerini daha da yukarılara taşımıştır. Halk Bankası bu kapsamda marka değerlerini yukarıya taşıyacak olan, azimli, çalışma azmi yüksek, kariyer hedefi olan çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı da gerçekleştirecektir. Peki Halk Bankası hangi kadro ve pozisyonlarda personel alımı yapacak?

Halk Bankası Güncel İş İlanları 2021

Halk Bankası tarafından 2021 yılı içinde yapılacak olan alımlarda ilköğretim, lise ve üniversite mezunu adaylar için çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Ayrıca Halk Bankası stajer alımı, engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımları da gerçekleştirecek. Halkbank bazı kadro ve pozisyonlar için Halkbank sınavı yapacak. Ancak bazı kadrolar için de sınavsız olarak alımlar gerçekleştirecek. Halk Bankası kadrolarında şoför, güvenlik görevlisi alımı, müfettiş yardımcısı, iç kontrolör yardımcısı, uzman yardımcısı, BT uzman yardımcısı, servis görevlisi, banko asistanı, gişe memuru, gişe yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi sayısız pozisyon yer almaktadır. Peki adaylar bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilir?

Halkbank iş ilanları

Halkbank İş Başvurusu 2021

Halkbank, çalışanlarının memnuniyetine önem vermekte, sürekli eğitim, dinamik kariyer olanakları ve çağdaş çalışma mekanları sunmaktadır. Kariyer hedefi olan, gelecek planlamasını kamuda yer alan en büyük kuruluşlardan bir tanesinde yapmak isteyen vatandaşlar Halkbank iş başvurusu yapabilirler. Halkbank tarafından yayınlanacak olan iş ilanları ve bu ilanlara ait tüm detaylar www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde düzenli olarak paylaşılmaktadır. Halkbank tarafından gerçekleştirilen duyurulara ilk olarak ulaşmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz adres sayesinde de Halkbank tarafından verilmiş iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu yer almaktadır. Halk Bankası tarafından yayınlanan ilanlar hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Halkbank İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.halkbank.com.tr/articles/archive/archive43.asp”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Ayşe Metin çolak

    9 Ocak 2020 at 20:44

    Merhaba , halk bankasına 1 yıldan bu yana iş için başvurmaktayım . 14 yıllık deneyimli bankacıyım . Bankacılık sektöründe tüm koşullara sahibim . Sonuç bildirim alamıyorum . İnsan kaynaklarına iletişim kurmak istiyorum . Desteğinizi ve yardımlarınızı bileğilerinize rica ederim. . Saygılarımla .

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…