Ana Sayfa Şehirler İstanbul Harbiye Orduevi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Harbiye Orduevi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

148
bayan aşçı

İstanbul ilimizde bulunan Harbiye Ordu Evi Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Harbiye Orduevi Müdürlüğü personel alımı ilanı kapsamında resepsiyon görevlisi ( ön büro elemanı ) alımı, garson ( servis elemanı ) alımı ve aşçı alımı gerçekleştirecektir. Adayların KPSS sınavından da en az 60 almış olmaları gerekmektedir. Harbiye Orduevi Müdürlüğü personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Harbiye Orduevi Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan adaylar içerisinden talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Öncelikli olarak başvuran adaylar içerisinden de talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Kurada çıkan adayların isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Resepsiyon Görevlisi Alımı : Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) olarak görev yapacak personelin mesleklerinde en az 5 yıl deneyimli Olması, deneyim ve çalışma süresi ile ilgili Bonservis bulundurmaları gerekmektedir. Adayların en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 resepsiyon görevlisi istihdam edilecektir.

Garson Alımı : Başvuruda bulunacak kişilerin asgari 4 yıllık deneyime sahip olmaları, daha önce belirtilen meslekte çalıştıklarını gösteren “Çalışma Belgesi” ibraz etmeleri ve çalışma belgesini 4857 sayılı İş Kanunun 28. maddesinde belirtilen şekilde temin etmeleri gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 garson istihdam edilecektir.

Aşçı Alımı : Başvuru sahiplerinin M.E.B. onaylı ustalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir.Başvuruda bulunacak kişilerin asgari 5 yıllık deneyime sahip olmaları ve daha önce belirtilen meslekte çalıştıklarını gösteren “Çalışma Belgesi” ibraz etmeleri ve çalışma belgesini 4857 sayılı İş Kanunun 28. maddesinde belirtilen şekilde temin etmeleri gerekmektedir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 aşçı istihdam edilecektir.

Çalışma Adresi : CUMHURİYET CD DARÜLBEDAYİ SK 034 ŞİŞLİ İSTANBUL / TÜRKİYE

İstanbul ilimizde yer alan Harbiye Orduevi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…