Ana Sayfa Şehirler Hatay Hassa Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Hassa Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Hassa Sulama Birliği yayınladığı ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Hassa Sulama Birliği iş ilanı hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Hatay ilimizde yer alan Hassa Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Hassa Sulama Birliği geçici işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Hassa Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Kura çekimi 08.02.2017 Çarşamba günü saat 14.00’da Hassa Sulama Birliği Başkanlığı binasında noter huzurunda yapılacaktır. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. TALEBE BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN İŞE ALINACAK PERSONELİN SU DAĞITIM ELEMANI OLARAK MİNİMUM 2 YIL 6 AY ÇALIŞMIŞ OLDUĞUNU SSK HİZMET DÖKÜMÜ İLE BELGELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : DERVİŞPAŞA BULVARI YENİ MAH. 78/ HASSA HATAY / TÜRKİYE

  • 1
    Share

HATAY İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Hatay için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Hatay için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. MEHMET KARAOSMAN

    26 Ocak 2017 at 22:55

    MEHMET KARAOSMAN acil işe ihtiyacim var çok zor durumdayım 2aydir işsizim ilgilenirseniz sevinirim. 05413119831

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir