Ana Sayfa Özel Şirketler Havacılık Sektöründe Verilmiş Güncel İş İlanları

Havacılık Sektöründe Verilmiş Güncel İş İlanları

355
Anadolujet

Havacılık sektörü küresel sektörde, sivil ve askeri alanda sürekli ve dinamik bir gelişim içerisindedir.  Hızla gelişmekte ve küreselleşmekte olan havacılık sektöründe rekabet her geçen gün artmakta ve bu doğrultuda bu sektöre yapılan yatırımlar da hız kazanmaktadır.  Her geçen gün havacılık alanında hizmet veren yeni bir şirket ortaya çıkıyor. Bunun en temel nedeni kara taşımacılığında kullanılan yöntemlerin zaman olarak bir kayıp oluşturmasından ve maddi olarak da havacılık sektöründe ulaşımın kara taşımacılığı ile eşdeğer miktarlara gelmesidir. Hali hazırda askeri havacılık da bir çeşit gereksinim olmasından dolayı, gelişimi de zorunludur.

Havacılık Sektörü Pilot, Host ve Hostes Alımı İş İlanları 2021

Teknolojik gelişmelerin hızla yaşandığı günümüzde çeşitli iş kolları da meydana çıkmaktadır. Havacılık sektöründe oluşan yeni iş kolları da bunlardan bir tanesidir. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yani SHGM tarafından açıklanan verilere göre günümüzde 100 binden fazla kişi havacılık alanında istihdam edilmektedir ve her geçen gün hatta saat bu rakam hızla çoğalmaktadır.  Hava aracı sayısının artışı ile personel istihdamı da artmakta, havacılık sektörü bir nebzede olsa yaşanan ekonomik krizde işsizlik oranını düşürmeye yardımcı olmaktadır.

Havacılık Sektörü Güncel İş İlanları 2021

Aşağıda havacılık sektöründe faaliyetlerine devam eden kamu veya özel sektördeki şirketlerde yayınlamış güncel iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlara girerek ilgili şirketlerin açık pozisyonları, başvuru formları ve ilanlar hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilir.

  • Türk Hava Yolları (THY) İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • SunExpress İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Pegasus İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Anadolujet İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Atlasjet (Atlasglobal) İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Onur Air İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Borajet İş İlanları İçin TIKLAYIN

Vermiş olduğumuz şirketler çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. İlgili ilanlarda kabin memuru, host, hostes, mühendis, pilot, yardımcı pilot, kargo uzmanı, teknisyen ve daha sayamadığımız çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlgili ilanlara girerek geleceği olan bir sektörde istihdam edilebilir ve kariyer basamaklarını şimdiden tırmanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…