Ana Sayfa Özel Şirketler Havaş Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Havaş Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

4,920

HAVAŞ ( Havaalanları Yer Hizmerleri A.Ş.) Personel Alımı 2021

Türk Hava Yolları’nın yer hizmetlerini ve ulaşım ihtiyacını karşılayabilmek adına 1958 yılında USAŞ olarak hizmetlerine başlamış olan HAVAŞ, daha sonra 1993 yılında şimdiki ismine kavuşmuştur. Uzun senelerdir THY’nin yer hizmetlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Ülkemizde çok sayıda havalimanında hizmetlerine devam eden Havaş daha sonra TAV Havalimanları tarafından satın alınmıştır.

HAVAŞ Eleman Alımı İlanları 2021

Ülkemiz genelinde havayolu taşımacılığı son yıllarda büyük bir hızla artmaya devam etmektedir. Bunun bir sonucu olarak da bu alanda yapılan yatırımlar ve istihdam da artmıştır. HAVAŞ yani Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. bu potansiyelin farkında olup, bu doğrultuda yatırımlarını ve çalışmalarını arttırmak için girişimlerde bulunmaktadır. Bu bağlamda 2021 yılının kendileri için oldukça önemli olduğunu dile getiren Havaş, mevcut olarak hizmet verdikleri çok sayıda havaalanlarına yenilerini ekleyeceklerini dile getirmiştir. Havaş bu kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Havaş açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Havaş Güncel İş İlanları 2021

Havaş; yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Trabzon, Kayseri, Kastamonu, Konya, Şanlıurfa, Şırnak, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Kütahya, Ordu-Giresun olmak üzere toplam 26 havalimanında, yurt dışında ise Almanya’da Berlin Tegel, Hamburg, Frankfurt, Düsseldorf Havalimanları’nda, Letonya’da Riga Havalimanı’nda ve Suudi Arabistan’da Medine Havalimanı’nda olmak üzere toplam 6 istasyonda yer hizmeti vermektedir. Müşterilerine daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacı ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ithalat ve ihracat antrepo hizmeti de sağlamaktadır.

Havaş insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Havaş bu iş ilanları kapsamında çok sayıda şoför, sistem güvenlik uzmanı, güvenlik görevlisi, servis elemanı, satış temsilcisi, bilet satış ve müşteri temsilcisi, içki sigara satış uzmanı, muhasebe uzman yardımcısı, planlama müdür, şef, teknisyen, yolcu hizmetleri memuru, harekat memuru, işçi gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecektir. Bu ilanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. Havaş bunların yanında çok sayıda engelli personel alımı, part time eleman alımı da yapmaktadır.

Havaş Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

HAVAŞ işçi alımı için aşağıda vermiş olduğumuz başvuru şartlarını aramaktadır.

 • En az ilkokul mezunu,
 • Vardiyalı çalışabilir,
 • Sağlık sorunu olmayan,
 • Havaalanına yakın semtlerde ikamet ediyor,

Havaş Yolcu Hizmetleri Memuru / Harekat Memuru alımı için aşağıda vermiş olduğumuz başvuru şartlarını aramaktadır.

 • En az lise mezunu,
 • İyi derecede yabancı dil konuşabilir (tercihen İngilizce),
 • Vardiyalı çalışabilir,
 • Havaalanına yakın ve şirket servisi ile ulaşılabilen güzergahlarda ikamet ediyor,

Havaş yukarıda saymış olduğumuz kadrolar için vermiş olduğumuz şartları aramaktadır. Diğer münferit kadro ve pozisyonlar için ise başvuru şartları değişiklik göstermektedir. Bu sebepten açık iş pozisyonlarına göz gezdirerek başvuru yapılmalıdır. Peki Havaş iş başvurusu nasıl ve nereye yapılır?

Havaş iş ilanları

Havaş İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

HAVAŞ her sene çok sayıda personeli ve işçiyi istihdam etmektedir. Bu iş ilanları genel itibariyle yılın her döneminde yayınlansa da, ilanların büyük çoğunluğu Şubat ayında yayınlanmaktadır.  Bu iş ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu üzerinden başvuru yapılabileceği gibi bizzat özgeçmişiniz ile Havaş istasyonlarına giderek iş başvurusu yapabilmektesiniz. Havaş işe alacağı elemanlar için sınav yapmaktadır. Bu sınavı geçen adaylar Havaş bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. Bu süreçte özgeçmişinizi düzgün ve doğru bilgilerle hazırlamanız oldukça önemlidir. Zira, Havaş insan kaynakları işe alacağı personeller için titiz bir araştırma yapar.

Havaş İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://online.havas.net/tr/webbasvuru/”]TIKLAYIN[/link]

14 Comments

 1. Merve

  16 Şubat 2017 at 19:32

  Evliyim 3 ay oldu boştym iş arayrm

  Reply

 2. Birgül gorgulu

  21 Nisan 2017 at 21:22

  Efendim ben İzmir burada oturuyorum..vestel e işgücü alimini okudum…çok mağdur durumdayım…72* is istiyorum…üniversite mezunuyum…tecrubeliyim…ararsaniz çok sevinirim….cp 05363976399

  Reply

 3. Birgül gorgulu

  21 Nisan 2017 at 21:25

  Birgül görgülü…05363976399

  Reply

 4. Metin güven

  30 Haziran 2017 at 20:28

  Arkadaslar Antalya Merkezde yasıyorum cok iyi Almanca ingilizce normal evli 3 tane cocugum var iş arıyorum ne iş olursa yaparım temizlik dahil meydancı hiç gocunmam 5352294620 cep ararsanız sevinirim saygılar

  Reply

 5. meryem

  21 Şubat 2019 at 06:38

  3 cocuk annesıyım acıl işe ihtıyacım var

  Reply

 6. Cemal

  6 Ocak 2020 at 21:53

  10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0533 191 62 41

  Reply

 7. Azer alkın

  7 Ocak 2020 at 07:16

  slm havas yer hiz onuç sene çalıştım firma olarak harika bir şirket paran kalmaz genede çalışmak istiyorum inşallah

  Reply

 8. Uğur GÜNGÖR

  20 Şubat 2020 at 14:53

  Merhaba ben Uğur GÜNGÖR 22 yaşındayım. Nişantaşı Üniversite 2018 Sivil Havacılık K.H Mezunuyum. Vatani görevim olan askerlik hizmetimi yeni tamamladım. Ve kariyer sahibi ve meslek sahibi olmak için iş arayışındayım.

  Sizin gibi havacılık sektöründe büyük başarılara imza atan şirket de çalışmak çok isterim. Bildiklerimi ve sizden öğrendiklerimi geliştirip size hizmet etmek isterim. Havaş ailesi.

  Ulaşım Cep Tel: (0539 796 50 85)

  Reply

 9. Şenol özgen

  23 Şubat 2020 at 13:04

  Forklift operatörüyüm belgem var iş arıyorum trabzonta yasıyorum evliyim

  Reply

 10. Muzeyyen cil

  26 Nisan 2020 at 14:02

  merhaba antalya kepezaltinda oturuyorum kac aydir bosum 20 yasindayim is ariyorum lutfen yardimci olun

  Reply

 11. ARMAĞAN

  16 Aralık 2020 at 19:03

  Öncelikle merhaba 20 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum 2 sene İstanbul havalimanlarında TGS yer hizmetleri ramp bölümün de işçilik yaptım aynı zaman da turkish cargo ya hizmet veren 5m de TGS den süreli olarak kargo işçiliği yaptım askere gideceğim döndükten sonra Almanya vb. Ülkelerin havalimanlarin da Havaş bünyesi altında çalışmak istiyorum yardımcı olmanızı istirham ediyorum.
  İrtibat: 530 711 38 18

  Reply

 12. Murat yıldız

  24 Mart 2021 at 13:29

  merhaba ben İstanbul Atatürk havalimanı da tgsde istanbul yemi havalimanında TGS yer hizmetleri rmp sorumlu işçi olarak 11 yıl calıştım işten ayrılma nedeniyle batmana taşındım Batman havalimanına rmp tecalışmak istiyorum Havaş calışan aylesinin ben de bir üyesi olmaktan gurur duymak istiyorum saygılarımla

  Reply

 13. Fatih

  10 Aralık 2021 at 21:14

  Çarşamba Havaalanı yakınında oturuyorum kendi işim arabam vardı otobüste servis şoförlüğü iş arıyorum acil işe ihtiyacım var ararsanız memnun kalırım gerekli belgeleri mi var

  Reply

 14. İlhan Çetinkaya

  29 Aralık 2021 at 09:59

  Merhabalar Dalaman havalimanı da iş arıyorum 49 yaşında evli Almanca iyi ingilizce normal derece ehliyet hepsi var.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…