Ana Sayfa Şehirler Erzurum Horosan Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Horosan Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

70
Güvenlik görevlisi

Erzurum ilimizde yer alan Horosan Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Horosan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında silahlı güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 22 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Horosan Belediyesi güvenlik görevlisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Horosan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Daimi statüde Güvenlik Görevlisi (silahlı) mesleğinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) kişi alınacaktır. En az 2 yıl Kamu Kurumunda Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak, Güvenlik Sertifikasına (Silahlı) sahip olmak, SGK Hizmet Dökümünde Kamuda çalıştığını belirtmiş olmak adaylarda aranan başvuru şartlarıdır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 30/03/2017 tarihinde saat 14.00 da Horasan Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İlköğretim – Lise düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 2

Çalışma Adresi : YAVUZ SELİM KAZIM KARABEKİR / 25800 HORASAN ERZURUM / TÜRKİYE

Bu yazımızda Horosan Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…