Ana Sayfa Kamu Kurumları İbni Sina Hastanesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İbni Sina Hastanesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İbni Sina Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak? İbni Sina Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları yazımızda..

İbni Sina Hastanesi

İbni Sina Hastanesi ;  Türkiyenin bir çok ilinde bulunan hastanemiz Poliklinik ve Acil serviste yılda yaklaşık 30.000 hastaya ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti vermektedir. Hastaların tüm değerlendirmeleri, deneyevi ve radyolojik incelemeleri ve gerektiğinde cerrahi girişimleri acil servis içinde yapılmaktadır. İbni Sina Hastanesi merkez ameliyathanesinde bulunan 26 ameliyathanede günde yaklaşık 80-110 ameliyat yapılmaktadır. Transplantasyon biriminde canlı vericilerden ve kadavradan yılda ortalama 30 hastaya böbrek nakli yapılmaktadır.

İbni Sina Hastanesi Personel Eleman Alımı 2020

Hemodiyaliz biriminde 35 cihaz ile yılda 1500 hastaya 12000 seansın üzerinde hemodiyaliz ve CAPD Biriminde de halen 60 hastaya kronik periton diyalizi uygulanmaktadır. Kemik iliği transplantasyonu biriminde yılda ortalama 70 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştirilmektedir. Bu konuda hastane bir referans merkezi haline gelmiş olup, Avrupa Kemik İliği Transplantasyon Birliği’ne 117. merkez olarak kabul edilmiştir.

İbni Sina Hastanesi Güncel İş İlanları 2020

İbni Sina Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, engelli personel alımı, doktor, hemşire, ebe, temizlik personeli, tıbbi sekreter, güvenlik personeli alımı, teknik birim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

İbni Sina Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hastane bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.elemanuzman.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda İbni Sina Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İbni Sina Hastanesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İBNİ SİNA HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ibni sina hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ibni sina hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir