Ana Sayfa Özel Şirketler İdefix Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İdefix Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

523
İdefix

İdefix Personel, Eleman Alımı 2021

İdefix, ülkemizde kültür ürünleri denildiğinde akla gelen ilk online yayınevleri arasında yer almaktadır. 1996 yılında kurulmuş olan İdefix, kurulmuş olduğu günden bu yana ülkemizin en büyük ve yenilikçi online kitabevi olmayı başarmıştır. Güncel olarak NTV yayınları, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları gibi büyük yayınevlerinin de aralarında bulunduğu 50’in üzerinde yayınevinin sitesi İdefix tarafından işletilmektedir. 2013 yılında D&R, İdefix’in sahibi olan Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini satın almıştır. Bu kapsamında İdefix , Doğan Şirketler Grubu Bünyesine katılmıştır.

İdefix Güncel İş İlanları 2021

2021 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceğini açıklayan İdefix insan kaynakları bu doğrultuda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini de belirtmiştir. Ülkemizde kitap okuma alışkanlığının hızla yükselmesi sebebiyle bu alanda yatırımların daha da artacağı öngörülmektedir. İdefix bu alanda lider olabilmek adına çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. İdefix 2021 yılında bünyesine müşteri temsilcisi, müşteri hizmetleri yetkilisi, seo uzmanı,  İnternet sitesi ürün girişi personeli gibi çok sayıda kişiyi part time ve full time istihdam etmeyi planlamaktadır.

İdefix İş Başvurusu 2021

İdefix iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen bireyler bizzat İdefix ofisinde bulunan insan kaynakları departmanından bunu gerçekleştirebilecekleri gibi Doğan Holding bünyesinde yayınlanmakta olan başvuru formunu kullanarak da bunu gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz yazımızda bulunan iş başvuru formu kullanılarak İdefix iş başvurusu gerçekleştirilebilir. İdefix iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 K: 30 – 31 – 32 Mecidiyeköy / İstanbul

İdefix 2021 yılı İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…