Ana Sayfa Şehirler İstanbul İDO Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İDO Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

3,230
İDO

İDO Personel Eleman Alımı İlanları 2021

İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yani bilinen kısa adıyla İDO, İstanbul şehrinin deniz ulaşımı ve trafik sorununun çözümüne katkıda bulunmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1987 yılında kurulmuştur.  Önceleri İstanbul ilimizin deniz ulaşımı büyük oranda Türkiye Deniz İşletmeleri Şehir Hatları İşletmesi tarafından karşılanıyordu. Ancak daha sonra İDO kurularak bu alanda deniz ulaşımı sağlayan yeni bir kuruluş ortaya çıktı. Şirket daha sonra İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını almıştır. İDO 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek ve vatandaşlarına daha rahat ve hızlı bir ulaşım sağlayabilmek adına çalışmalarına devam edeceğini açıklamıştır. İDO bu kapsamında faaliyetlerini sürdürebilmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. İDO açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İDO Güncel İş İlanları 2021

İDO, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürekli olarak sürdürmüş ve günümüzde de İstanbul deniz ulaşımından sorumlu tek kuruluş haline gelmiştir. Kuşkusuz bu büyüme sürecinde çalışanlarının payı büyüktür. İDO insan kaynakları departmanı bunu sıklıkla dile getirmekte ve bünyesinde çalışmakta olan özverili çalışanlarına sonsuz teşekkür etmektedir. İDO, 2021 yılında bu çalışanlarına yenilerinin ekleneceğini belirtmiş ve İDO markasını ilerilere taşıyacak olan, alanında uzman kişileri iş başvurusu yapmaya davet etmektedir.

İDO iş ilanları kapsamında İDO bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve önlisans mezunu çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirilecektir. İDO iş ilanları içinde uzman denetçi, raporlama uzmanı, kurumsal satış danışmanı, işe alım ve iletişim uzmanı, yönetici asistanı, gişe memuru, güvenlik görevlisi, stajyer alımı, kaptan alımı,  gemi adamı ve bunların yanında engelli personel alımı, eski hükümlü personel alımı gerçekleştirecektir. İDO bünyesinde yayınlanacak olan iş ilanları içinde daha çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

İDO İş Başvurusu 2021

İDO İnsan Kaynakları, iş ve staj kontenjanları için kendi başvuru havuzunu oluşturmaktadır. Daha sonra kadro ve pozisyonlarında eleman açığı bulunması durumunda bu başvuru havuzundan uygun adaylar ile iletişime geçilir. Buradaki başvuru şartlarını sağlayan adaylar ile mülakat aşaması gerçekleştirilir ve bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar İDO bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. İDO’da çalışmak isteyen vatandaşlar aşağıda yer alan iş başvurusu formu ile anında iş başvurusu yapabilirler. Buraya yapacak olduğunuz başvurularda tüm bilgilerinizin doğru olduğuna emin olmalısınız. Aksi durumunda tespiti yapılan adayların başvuruları anında iptal edilir. Özgeçmiş bilgilerinizi girmenizin ardından Kaydet butonuna basmanız iş başvurusu için yeterlidir. İDO iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun, İDO çalışan yorumları ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İDO Personel Çalışma Saatleri 2021 : 4857 sayılı yasaya tabi olarak çalışan personel için haftalık çalışma süresi 45 saattir. Bu süre haftanın 5 gününe eşit olarak bölünmek suretiyle günlük çalışma süresi saptanır.

İDO İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.ido.com.tr/idocv/”]TIKLAYIN[/link]

14 Comments

 1. Kadir

  12 Haziran 2017 at 10:41

  Gemiciyim

  Reply

 2. Kadir

  12 Haziran 2017 at 10:43

  Budo. Beya İDO da caşısmak istiyorum

  Reply

 3. Eftal hof

  28 Kasım 2017 at 16:36

  Selamin aleykum ido herhangi bir ise talibim ne olursa yaparim 40 yasindayim…..3 cocuk babasiyim ve issisizm sevgi ve saygılarımla tel 0554111 2981

  Reply

 4. Recep ağgün

  14 Aralık 2017 at 22:13

  Istanbul beykozda askeri gemide serdūmen olarak askerlik yaptim istanbul bogazini cok iyi bilirim suanda usta gemici belgem var dumende kendime cok guveniyorum saygilar 05354082280

  Reply

 5. Kenan

  12 Ağustos 2018 at 14:19

  Gemiciyim idolarda çalışmak istiyorum

  Reply

 6. Aykut ünlü

  3 Ocak 2019 at 17:37

  İş istiyorum iş torpil yok sadece iş

  Reply

 7. Aykut ünlü

  3 Ocak 2019 at 17:40

  İş. İstiyorum torpilsiz bilmem anlatabildim i alnımın teriyle kazanacağım bir iş hamallık ta dahil

  Reply

 8. Metin

  15 Ocak 2019 at 22:23

  Merhaba 37 yaşındayım elektrik bölum mezunuyum 15 yıllık boksörüm tanker roro belgem var gemilerde çalısmak istiyorum ilginize teşekkür ederim.

  Reply

 9. Onur Könez

  6 Haziran 2020 at 14:37

  Bende idoya ekip arkadaşı olmak istiyorum.

  Reply

 10. Timur

  25 Eylül 2020 at 03:35

  Teknik personel olarak çalışmak bu konude açığınız varsa çalışmak isterim

  Reply

 11. Cengiz ıgnak

  6 Ekim 2021 at 23:44

  Emekli gemi makina kaynak boya elektrik ustasıyım istanbul dayim işarıyorum acente motorlarında yıllarca çalıştım

  Reply

 12. Cengiz ıgnak

  6 Ekim 2021 at 23:46

  Motor bakım onarım kaynak tesisat makine söküm takım işleri iş arıyorum

  Reply

 13. Hatice değerli

  7 Ekim 2021 at 22:41

  İdoda daha önce çalıştım yine calışmak istiyorum işe ihtiyacım var acil çalışmak zorundayım çocuk okutuyorum

  Reply

 14. İlknur

  29 Kasım 2021 at 00:29

  Sabiha gökçen havaalaninda guvenlik silahsız gorevlisiyim. 02.07 1983 doğumluyum. Guvenlik olarak başvuruda bulunmak istiyorum 5 yıldır Bu sektördeyim. Vardiyeli çalışabilirim.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…