Ana Sayfa Şehirler İstanbul İGDAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İGDAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İGDAŞ 2018 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. İGDAŞ insan kaynakları açık pozisyonları, yeni iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile başvuru şartları haberimizdedir.

İGDAŞ iş ilanları

İGDAŞ Personel Eleman Alımı İlanları

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. yani bilinen kısa adıyla İGDAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan, İstanbul ilinin doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletimini sağlamakla görevli bir kamu iştirakidir. İGDAŞ 1989 yılında kurulmuş olup, günümüzde de faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Şirketin %94,46 sı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne, %5,46’sı İETT’ye, %0,03’ü Hamidiye A.Ş.’ye, %0,03’ü İstanbul İmar A.Ş.’ye ve %0,02’si İsbak’a aittir. İGDAŞ insan kaynakları, 2018 yılında çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini açıkladı. Bu kapsamda da İGDAŞ bünyesinde bulunan kadro ve pozisyonlara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılması planlanmaktadır. İGDAŞ güncel iş ilanları bu ilanlara dair iş başvurusu, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İGDAŞ İş İlanları 2018

İGDAŞ kurulmuş olduğu günden bu yana, İstanbul ilini kirli havadan kurtarmak için tüm hızıyla çalışmaktadır. İGDAŞ bu kapsamda bünyesinde bulunan 600’ü aşkın personel ile müşterilerinin isteklerine anında cevap verebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. İGDAŞ insan kaynakları bu personellere 2018 yılında yenilerinin ekleneceğini açıklamıştır. Bu kapsamda çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirilecektir. İGDAŞ bünyesinde çalışmakta olan personellerin %42’sı üniversite, %48’sı lise, %10’u ise ilköğretim mezunudur. Yine eğitim durumunuza göre çok sayıda iş ilanı yayınlanacaktır. İGDAŞ bu kapsamda sayaç okumak için personel alımı, işçi alımı, şoför alımı, mühendis ve tekniker alımı, çağrı merkezi yetkilisi alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirecektir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

İGDAŞ İş Başvurusu 2018

İGDAŞ marka değerini yukarılara taşıyacak, çalışma azmi yüksek, kariyer hedefi olan kişileri, İGDAŞ gibi öncü bir kuruluşta çalışmaya davet etmektedir. Bu kapsamda da İGDAŞ iş başvuru formu yayına alınmıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanınca detaylı bir incelemeye tabi tutulacaktır. İnceleme sonucunda başarılı bulunan adaylar da iş görüşmesi yani mülakat aşaması için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen adaylar birer İGDAŞ çalışanı olmaya hak kazanırlar. Vermiş olduğumuz başvuru formunda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. İGDAŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İGDAŞ İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız İstanbul Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER İGDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, igdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan igdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

6 Comments

 1. rabia

  12 Eylül 2017 at 15:10

  igdaş başvuru formu neden açılmıyor?

  Reply

 2. İsmail

  24 Eylül 2017 at 20:35

  E belgem ve src piskoteknik belgelerım bulunr soförlük yapmaktayım.

  Reply

 3. Taşeron=köleyiz

  2 Ekim 2017 at 16:31

  Sayaç okuma elemanları su an ortalama gunluk130 bina da okuma yapmaktadir malum sayaćlar her dairenin kapisinda yani elektrik gibi degil bu isi yapan personel dizlerdeki kikirdak problemini yasayinca vah vah diyecek ama yetkililer insan somuruyorlar…

  Reply

 4. Adem mansiz

  24 Aralık 2017 at 23:36

  Ben igdaş iş başvuru yapmak istiyorum ama bi türlü bulamadım iş başvuru formunu bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Ricam budur en yakın zamanda bana dönerseniz çok sevinirim

  Reply

 5. Ferhat

  28 Mart 2018 at 19:08

  iş için başvuruda bulunmak istiyorum ama herhangi bir başvuru formu bulunmuyor konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

  Reply

 6. Elif

  21 Temmuz 2018 at 20:14

  Is basvurusu yapmak istiyorum Yalnız başvuru formunu bulamıyorum Yardımcı olursaniz sevinirim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir