Ana Sayfa Şehirler Sivas İmranlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı !

İmranlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı !

77
İşçi

Sivas ilimizde yer alan İmranlı Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. İmranlı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında ortaöğretim mezunu işçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 5 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. İlana dair başvuru şartları, iş başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İmranlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz Talebe Katılım açık iş sayısının sayısı üç katını geçerse Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur. Sınav gün, saat ve yeri, talebi veren Kurum olan İMRANLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI tarafından, sınav gününden en az beş gün önce ulaşacak şekilde iadeli taahhütlü posta ile tebliğ edilecektir.

Talebe başvuru üç katını aşması halinde belediye toplantı salonunda noter huzuruna kur’a çekilecektir. Kura 11 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında yapılacaktır.

Çalışma Adresi : BELEDİYE BAŞKANLIĞI / İMRANLI İMRANLI SİVAS / TÜRKİYE

Bu haberimizde Sivas ilinde yer alan İmranlı Belediyesi tarafından yayınlanmış olan geçici işçi alımı ilanına dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Sivas iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için ise hemen TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…