Ana Sayfa Şehirler Eskişehir İnönü Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

İnönü Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

95
Mühendis

Eskişehir ilimizde yer alan İnönü Belediyesi yayınladığı ilan ile tam zamanlı teknik personel alımı yapacağını açıkladı. İnönü Belediyesi sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında inşaat mühendisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 27 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İnönü Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile diğer detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

İnönü Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet teknik personel alımı yapılacaktır.

Sıra

No.

Unvan Adedi Sınıfı Eğitim Durumu
1 İnşaat Mühendisi 1 T.H.S 4 Yıllık Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olmalıdır

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi 28.02.2017 günü saat 14.00′ de Belediyemiz Dairesinde yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucunu kazanan Belediyemiz ilan panosunda ilan edilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 1. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 2. 4 Yıllık üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmalıdır.
 3. Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 4. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 5. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

İnönü Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu 2017

Adayların 13.02.2017 – 27.02.2017 Tarihleri arasında saat 17.00 ‘ ya kadar İnönü Belediye Başkanlığı Personel Şefliği’ ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylardan istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 1. Başvuru dilekçesi
 2. Öğrenim durum belgesi fotokopisi
 3. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 4. Fotoğraf(2 adet)
 5. Öz geçmiş CV.
 6. İkamet belgesi(İnönü İlçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı)
 7. Sağlık raporu

(İSTENİLEN BELGELER ŞEFFAF DOSYA İÇERİSİNDE, SIRALI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR.) İnönü Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Eskişehir ilimizde yer alan Anadolu Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli per…