Ana Sayfa Şehirler Malatya İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

99
Hemşire

Malatya ilinde yer alan İnönü Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İnönü Üniversitesi ilan kapsamında 25 hemşire alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 2 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Hastanesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adayların 2016 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda 25 (yirmi beş) sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylardan Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olma şartı aranmaktadır. Diğer başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.
  • 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Başvuru Formu (https://www.inonu.edu.tr/tr/cms/personel adresinden ulaşılabilir.)
  • Özgeçmiş
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • E-devlet üzerinden alınan öğrenim belgesi çıktısı
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçları 1 (bir) hafta içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Başvurusu kabul edilip başarılı ve başarısız sayılan adaylar kurum web sitesinde duyurulacak ve bu adaylara e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Sıralamaya girenlerin 1 (bir) katı kadar yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya her hangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerle sözleşme yapılmaz. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamazlar. Bu yazımızda Malatya ilinde yer alan İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru sırasında istenilen belgeler gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Malatya Sonsöz Gazetesi Güncel İş İlanları

Son dönemde Türkiye genelinde yaşanan ekonomik durgunluktan Malatya ilimizde nasibi almış …