Ana Sayfa Ek İş İlanları İnternetten evde takı işi nasıl yapılır? İş veren firmalar hangileridir?

İnternetten evde takı işi nasıl yapılır? İş veren firmalar hangileridir?

402
İnternetten para kazanma

Evde takı işi yaparak para kazanmak; birçok kişi tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. Evde takı işi yapmak için gerekli firmalara ulaşmanız halinde kendinize düzenli bir ek gelir elde etme ya da tamamen bunu iş haline getirmeniz mümkündür.

Takı işi özellikle kadınlar için oldukça eğlenceli bir iş haline gelebilir ancak erkekler de isterse evde taş dizme, tespih dizme gibi işlemler ile evde takı işi yapabilirler.

İnternetten takı işi veren firmalar?

İnternetten evde takı işi yapmak için öncelikle firmalara ulaşmanız gereklidir. Bu işlem için sadece İnternet’i kullanmanıza gerek yok takı tasarımı yapan ve toptan satış gerçekleştiren yerler ile de görüşerek evde takı işi yapmanız mümkün hale gelebilir.

Eğer evde takı işi yapmak istiyorum diyenlerdenseniz yazıyı okumaya devam ettiğiniz zaman bu işi yapabileceğinize ikna olmanız halinde yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ve evde takı işi yapmak istediğinizi yazabilirsiniz.

İnternetten takı işi veren firmalar da yine bu yazımız altında bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerini ve şartlarını belirterek, evde takı işi yapmak isteyen kişilere ulaşım sağlayabilirler.

İnternetten takı işi yapmak istiyorum diyen kişilerin bilmesi gereken bir takım püf noktalar vardır;

 • İşi zamanında yetiştirmeniz önemlidir,
 • İşi size söylendiği gibi gerçekleştirmeniz gereklidir,
 • Sabırlı olmanız gerekir,
 • Hızlı olmanız gerekir,
 • Titiz çalışmanız gerekir,
 • Gözlerinizin iyi olması ve ince işler ile uğraşabilir olması gerekir (bağlama, dizme işlemleri ya da klips bağlama işlemleri için)

İnternetten takı satışı işi nasıl yapılır?

Firmalar bu konular ile ilgili olarak iletişim bilgilerini bırakırlar ve bu işi yapmak isteyen kişiler kendi şehirlerinde olan iş sahiplerini ararlar. Sizin durumunuza göre yetiştirebileceğiniz miktarda ürünü size getirir ve öncelikle nasıl yapılacağını gösterirler, siz işi yaptıktan sonra ödemenizi alırsınız ve yaptığınız işin sürekliliği, kalitesine göre şartlar zaman içinde değişir. İnternet’ten takı işi bulmanız halinde ürünleri teslim etmenize gerek kalmaz, iletişime geçtiğiniz kişi ürünleri size getirir ve gelip teslim alır. Zaman içinde pratiklik kazanacağınız için çok daha fazla ürün alabilir bir hale gelir ve normal bir maaş seviyesinde kazanabilirsiniz. Çalışma günlerinizi önceden haber vermek şartıyla siz belirlersiniz.

8 Comments

 1. Ceyda

  3 Nisan 2017 at 06:12

  Evde çalışmak istiyorum lutfen geri dönün

  Reply

 2. öznur

  15 Ağustos 2017 at 17:48

  Merhaha ,

  Kocaeli darıca da ikamet ediyorum , ev hanımıyım , ek gelir için evde yapabileceğim işe ihtiyacım var , bu tar bir işi yapabileceğimi düşünüyorum ,

  iyi günler.

  Reply

 3. Kübra

  14 Eylül 2017 at 22:34

  Kayseri’de ikamet ediyorum evde yapabileceğim iş arıyorum.. kiminle irtibata geçmem gerekir???

  Reply

 4. Derya Uyar

  18 Eylül 2017 at 19:46

  merhaba Adanada oturuyorum takı işi yapmayı seviyorum.Ek gelir olarak bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim

  Reply

 5. Gamze

  30 Eylül 2017 at 17:46

  İzmit kuruçeşme de oturuyorum elim hızlıdır işi zamanında alırsınız

  Reply

 6. Yener

  13 Ocak 2018 at 14:31

  Ek işe ihtiyacım olduğunu ve evde yapılabilecek hertürlü iş konusunda yetenekli, titiz, sabırlı ve pratik olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla

  Reply

 7. Elif

  22 Ekim 2018 at 18:05

  Evden yapılabilecek iş arıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

  Reply

 8. Damla

  18 Nisan 2021 at 22:18

  Evden takı işi yapmak istiyorum , öğrenciyim bu işe gerçekten ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz, konu hakkında bilgim yok…..

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trendyol Express Kuryesi Nasıl Olunur? Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

Trendyol ekspress kuryeliği, Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarından olan Trendyol bünye…