Ana Sayfa Özel Şirketler İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacağını Açıkladı

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacağını Açıkladı

269

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2017

İş Bankası yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı için adaylara sınav uygulayacak. Yayınlanan ilanda adayların İstanbul, Ergani/Diyarbakır, Hakkari, Patnos/Ağrı ve Şırnak illerinde istihdam edilecekleri açıklanmıştır. İş Bankası güvenlik görevlisi alımı ilanı hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile diğer ilan detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Sınavı 2017

Bankamızın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 3 Şubat 2017 Cuma günü yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda görev teklifi yapılacaktır.

Alım Yapılacak Yerler : İstanbul Şehir İçi, Ergani/Diyarbakır, Hakkari Şehir İçi, Patnos/Ağrı, Şırnak Şehir İçi

Adaylar Başvuru, Yazılı sınav, Mülakat ve Belge hazırlama aşamalarından geçeceklerdir. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvurusu 2017

Sınava başvurular sadece İş Bankası İnternet adresinde yer alan, yazımızın devamında da vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Başvuru yapılabilecek son tarih 29 Ocak 2017 Pazar günüdür. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav İstanbul ilimizde gerçekleştirilecektir.  Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 31 Ocak 2017 Salı günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • 3 Şubat 1989 ve sonrasında doğmuş olmak,
 • İstanbul, Ağrı, Diyarbakır, Hakkari ve Şırnak illerinde ikamet ediyor olmak,
 • Askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Geçerlilik süresi 3 Şubat 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak,
 • Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,
 • En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,
 • Boyu en az 175 cm. olmak,
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,
  Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

Bu yazımızda İş Bankası tarafından yapılacak olan erkek özel güvenlik görevlisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca 2017 yılında İş Bankası tarafından verilmiş olan ilanlara da İş Bankası iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…