Ana Sayfa Özel Şirketler İş Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İş Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

747

İş Bankası Personel Eleman Memur Alımı 2021

Ülkemizde bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunan, en büyük özel bankalardan bir tanesi Türkiye İş Bankası ya da bilinen kısa adıyla İş Bankası’dır. İş Bankası bizzat, Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi ile kurulmuştur. 220 milyar TL’den fazla bir aktif büyüklüğe sahip olan İş Bankası, The Banker dergisi tarafından yapılan sıralamaya göre sadece ülkemizin değil Dünya’nın en büyük bankalarından bir tanesi olduğunu göstermiştir. Günümüz itibariyle 1350’den fazla şubede, 25 binden fazla çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. İş Bankası’nın ayrıca Rusya’da İşbank Rusya ve Almanya’da İşbank AG adıyla iki iştiraki vardır. Türkiye İş Bankası insan kaynakları yapmış olduğu açıklamaya göre 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni yatırımlar yapacaklarını ve bu yatırımların bir sonucu olarak da çok sayıda şube açacaklarını belirtmiştir. İş Bankası mevcut şubelerine ve yeni açacakları şubelere personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Bu yazımızda İş Bankası açık pozisyonları, güncel yeni iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

İş Bankası Güncel İş İlanları 2021

İş Bankası 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni personel istihdam edecek.  Bu alımların birçoğu ise sınavsız olarak gerçekleştirilecek. İş Bankası harici olarak bazı kadro ve pozisyonlar için de sınav uygulayacağını daha önce açıkladı. Ancak bunun tarihi ve zamanı henüz açıklanmadı. İş Bankası açık pozisyonları içinde çok sayıda çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, şoför, bay ve bayan güvenlik görevlisi, tahsilat uzmanı, satış temsilcisi, yazılım geliştirme uzmanı, iş analisti, kobi bankacılığı temsilcisi, çağrı merkezi elemanı, sevkiyat elemanı alımı, avukat, uzman yardımcısı, raporlama uzmanı, emeklilik ve sigorta danışmanı, gişe yetkilisi, gişe elemanı, banko asistanı, müfettiş ve müfettiş yardımcısı gibi çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecek. İlanlar kademeli olarak yayınlanacak olan, ilanlar yayınlanmaya başladı andan itibaren tüm detaylar www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer alacak. Bu ilanları kaçırmamak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.

İş Bankası Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Yapılacak olan alımlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu adaylar ile engelli personeller ve sabıkalı adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alacak. İş Bankası, markasının değerini yükseltmek adına kariyer hedefi olan, alanında uzman kişileri bünyesinde çalışmaya davet ediyor. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

İş Bankası iş ilanları

İş Bankası İş Başvurusu 2021

Bazı bankalar iş ilanlarını kendi insan kaynakları departmanı vasıtası ile kendi web adresi üzerinden yayınlamaktadır.  Bazıları ise kariyer.net gibi çeşitli iş portallarını tercih etmektedirler. İş Bankası ise ilanları yayınlamak için kendi web adresini tercih eden finans kuruluşlarından bir tanesidir.  Aşağıda vermiş olduğumuz İş Bankası iş başvuru formu sayesinde banka bünyesinde verilmiş olan açık pozisyonları ve yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. Bu ilanlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası İşe Alım Süreci : İş Bankası iş ilanlarına iş başvurusu yapan adayları ise belirli bir işe alım süreci beklemektedir.  Bazı kadro ve pozisyonlar için mesleki bilgi birikimlerin ölçülebilmesi için yazılı sınavlar uygulanmaktadır. Akabinde adaylar çeşitli mülakat uygulamalarına tabi tutulurlar. Bu uygulamalarda adayın geçmişte yapmış olduğu işler, almış olduğu sorumluluklar, teknik bilgileri ve çeşitli bilgiler araştırılır. Tüm bu aşamalarda geçen adaylar ülkemizin en büyük özel bankası konumunda yer alan İş Bankası bünyesinde kariyer yapmaya, çalışmaya başlayabilirler. İş Bankası iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İş Bankası İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx”]TIKLAYIN[/link].

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…