Ana Sayfa İşte Haberler İşkur Büro Memuru Alımları Başladı

İşkur Büro Memuru Alımları Başladı

181
İşkur

Türkiye geneli Kamu ve kamuya bağlı kuruluşlara yönelik işçi, personel ve eleman ilanlarının yanında özel sektör işletmelerinin personel alım ilanlarını da yayınlayan ve yöneten İŞKUR tarafından; binlerce kişilik büro memuru personel alımı iş ilanı ocak ayı itibariyle yayınlanmaya başlandı. İlanlara başvurular alınmaya devam ediyor ve adayların başvurularını yapmaları bekleniyor. Gerek İş Başı Eğitim Programları olsun bunun yanında İstihdam Seferberliği süreci olarak adlandırılan ciddi projeler ve Toplum Yararına Programlar kapsamında eş zamanlı olarak yürütülen bu alımlar, binlerce kişiyi iş imkanı ve yeni iş olanakları sunmakta.

İşkur Büro Memuru Alımı İş İlanları 2020

2018 yılı ve daha önceki yıllar itibariyle 5 milyonun üstünde kişiyi iş sahibi yapan, nitelikli veya yetiştirilmek üzere personel arayışında bulunan işletmeleri de aradığı personelle buluşturan İş ve İşçi Bulma Kurumu; her sektörden ve her iş kolundan yeni iş ilanları yayımlamaya devam etmekte. 2019 ocak ayı itibariyle toplamda 40 bin üzerinde  personel ve işçi alım ilanı yayınlayan İŞKUR, ilanları resmi web adresi üzerindeki açık iş ilanları alanından kamuoyuna aktarmakta ve ilanlara iş başvurularını bu şekilde almakta.

İşkur Üzerinden Büro Memuru İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Binlerce kişilik büro memuru alımı süreci için ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılmakta. İş sahibi olmak isteyen kişiler, İŞKUR üzerinden kayıt olarak açık olan iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirler. Yürütülmekte olan alımlara başvuru yapmak isteyen vatandaşların mutlaka İŞKUR üyeliklerinin olması gerekmekte. Üyeliği bulunan ya da yeni üyelik oluşturmak isteyen kişilerin bilgilerinin eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girilmesi, iş başvurusu sürecinde büyük önem arz etmekte. Çünkü bilgilerinde eksiklik ya da hata olan adayların iş başvuruları kesinlikle kabul edilmiyor. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar, web adresini ziyaret edip, açık iş ilanları alanından tüm kamu ve özel sektör memur alımı için yayınlanmış ilanlara ulaşabilirler.Büro memuru iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayıp en üstteki boş kısma tırnaklar olmadan ” Büro Memuru ” yazıp ara butonuna basarak yayınlanmış olan ilanlara ulaşarak başvuruda bulunabilirler.

İşkur Büro Memuru Alım İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

AFAD İş ilanları, güncel olarak kurumun yayınladığı başvuru formları ve ilanların sizlere …