Ana Sayfa Kamu Kurumları İŞKUR İş İlanları ve İş Başvurusu

İŞKUR İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamu ve özel sektör firmaları tarafından yayınlanmış olan işçi ve personel alımı ilanlarına göre Türkiye geneli çok sayıda eleman alımı yapılacak. Boş kadro ve pozisyonlar ile başvuru şartları haberimizde.

İşkur

Türkiye İş Kurumu herkes tarafından bilinen kısa adıyla İŞKUR yeni yılla birlikte çok sayıda kişiye yeni istihdam olanakları oluşturmaya başladı. Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından alımı yapılacak olan kişiler için, birçok meslek dalında personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar ile başvuru şartları ve açık iş ilanları gibi diğer detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

İŞKUR iş ilanları 2021

İŞKUR bilindiği gibi iş ve işçi bulma kurumu olarak hizmet vermekte. Birçok kurum ve kuruluş iş gücü ihtiyacını bu kurum vasıtası ile yapmakta. İş ilanlarına baktığımızda bir çok alanda personel ihtiyacı olduğunu görmekteyiz. En fazla aranılan meslek grupları arasında beden işçisi ve temizlik işçisi iş ilanları yer almakta. Diğer personel alımı iş ilanları arasında ise; imalat işçisi, büro işçisi ve memuru, teknik personel, güvenlik görevlisi, kasiyer, kalite kontrol elemanı, makineci, muhasebeci, kurye, reyon görevlisi, şoför, yük taşıma elemanı, paketleme personeli, kaynakçı, gemi personeli, forklift operatörü, depo elemanı gibi çok sayıda açık iş ilanları bulunmakta.

İŞKUR İş Başvurusu Şartları ve Sosyal Haklar Neler?

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan genel başvuru şartları arasında; askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, sağlık sorunu bulunmamak, okur yazar olmak ve sabıka kaydı bulunmamak yer almakta. Alımı yapılacak olan personellere en az asgari ücret düzeyinde maaş + yemek + ssk + yol gibi sosyal haklarda sunulmakta. Engelli kişiler içinde çok sayıda yeni iş ilanı bulunmaktadır.

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilmek için öncelikle kurum bünyesinde iş arayan kaydınızın bulunması gerekmekte. Başvurularınızı online olarak aşağıda vermiş olduğumuz işkur iş başvurusu linkinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda il ve ilçelerde bulunan işkur müdürlüklerine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yayımlanmış açık iş ilanları içinde arama yaparak size uygun iş ilanına online başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN!

DİĞER İŞKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işkur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işkur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

4 Comments

 1. Mustafa

  16 Mart 2021 at 11:16

  ESKİŞEHİR moderen oluk lu mukava işbaş vuru su için alım var mı engelliler için

  Reply

 2. Nazlıcan bozkurt

  17 Nisan 2021 at 13:19

  Bursa ozel hastane dis kilinikleri devlet hastanelerinde is ariyorum tibbi sekreterlik danisma

  Reply

 3. Bahar

  11 Mayıs 2021 at 04:07

  Calismayi çok seviyorum saatleri hiç sorun değil benim için
  Diyarbakır gazi yasargil egitim arastirma hastanesinde is istiyorum danışman
  Tıbbi sekreter
  hasta bakim elemani
  Pansumanci birçok alanda tecrübe ve sertifika sahibiyim

  Reply

 4. Sureyya menguc

  11 Mayıs 2021 at 19:09

  Hatay Antakya 1988 dogumluyum 05340134926 komu işi belediye hatsu devlet hastanesi olursa ne olursa kaynakcı ustasıyım d sınıfı ehliyetim var

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…