Ana Sayfa Şehirler İstanbul İSMEK İş İlanları ve İş Başvurusu

İSMEK İş İlanları ve İş Başvurusu

966
İSMEK iş ilanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları ya da bilinen kısa adıyla İSMEK, 1996 yılında kurulmuştur. İSMEK, insanların genel eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, mesleki becerilerini geliştirecek, onları sadece pasif tüketici olmaktan çıkarıp aktif üretici kılacak ve iş gücü piyasasının talep ettiği nitelikli iş gücünü karşılayacak elemanların yetiştirilmesi yönünde yetişkin eğitimi organizasyonları yapmaktadır. İSMEK günümüzde 250’yi aşkın kurs merkezinde 500’ü aşkın branşta eğitim verir hale gelmiştir. Milyonarca kursiyer İSMEK tarafından verilen kurslarda eğitim almıştır. İSMEK sadece kursiyerler için değil aynı zamanda iş arayanlar için de önemli bir kuruluş olmayı başarmıştır. Zira kuruluşun bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir. İSMEK yapmış olduğu açıklamalarda 2021 yılında yine bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacağını açıklamıştır. İSMEK tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, açık iş pozisyonları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İSMEK Öğretmen, Personel, Eleman Alımı 2021

İSMEK kurslarında eğitim alan kursiyerler iş, hobi ve meslek sahibi olarak mezun olmaktadırlar. Her sene binlerce vatandaşımız bu kurslara başvuruda bulunarak eğitim almaktadır. İSMEK bu kursiyerlere aksamadan kaliteli bir şekilde eğitim verebilmek için ise bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir.

İSMEK Güncel İş İlanları 2021

İSMEK tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; adli kalem işleri öğretmeni, ağ temelleri öğretmeni, ahşap boyama öğretmeni, aerobik fitness pilates öğretmeni, Almanca öğretmeni, İngilizce öğretmeni, bahçe bakımı öğretmeni, Arapça öğretmeni, bulaşıkçı meydancı öğretmeni gibi sayısız kadro ve branşta öğretmen alımı, usta öğretici alımı, hoca alımı ve idareci alımı yapmaktadır. İSMEK tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanlarına ön lisans mezunu, lisans mezunu, yüksek lisans ve doktora mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir. Adaylar dilerlerse full time yani haftada 40 saat süre boyunca dilerlerse de part time yani haftada en az 4 ve en fazla 24 saat süre boyunca İSMEK bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilmektedirler. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılabilir?

İSMEK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSMEK tarafından yayınlanan iş ilanlarına sadece İnternet üzerinden başvuru yapılabilinmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde hangi pozisyonlara başvuru yapabileceğinizi görebilir ve bu pozisyonlar hakkında başvuru şartları ve adaylardan istenilen belgeler gibi detaylı konularda bilgi elde edebilirsiniz. Ancak bu iş ilanlarına başvuru yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Sağ üst tarafta yer alan Yeni Hesap bölümüne tıklayarak üyelik işlemlerini tamamlayabilir daha sonra da istediğiniz kadro ve pozisyona anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar 4 bölümden oluşacak olan sınava tabi tutulacaklardır. Burada genel kültür sınavı, yazılı sınavı ve uygulamalı sınav yapılacaktır. En son aşamada da adaylar mülakat aşamasından geçeceklerdir. Tüm bu sınavları başarı ile geçen bireyler İSMEK bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilirler. Bu yazımızda İSMEK işe alım süreci ve İSMEK iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSMEK İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://kariyer.ismek.org/Branslarimiz.aspx”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Yasemin

  10 Ocak 2018 at 09:45

  Ben temizlik personeli olarak calismak istiyorum spor salonunda

  Reply

 2. Esra Demirbilek

  27 Mart 2019 at 22:32

  Grafik ve fotoğrafçılık ile ilgili eğitmenlik yapmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…