Ana Sayfa Şehirler Erzurum İspir Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

İspir Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

İspir Belediyesi çok sayıda işçi alımı yapıyor. İspir Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri ve kura çekimi saati, tarihi, yeri ve sonuçları hakkında detaylı bilgi.

İşçi alımı

Erzurum ilimizde bulunan İspir Belediyesi yayınladığı ilan ile 21 işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. İspir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kesme çiçek yetiştiricisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla ortaöğretim yani lise ve dengi mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 13 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İspir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Geçici statüde Kesme Çiçek Yetiştiricisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 21 (yirmibir) kişi alınacaktır. Adayların MEB onaylı temel kesme çiçek yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  25/04/2017 tarihinde saat 10:00’da Belediye Hizmet Binasında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kesme Çiçek Yetiştiricisi

Çalışma Adresi : AYAZMA MAH YUKARI MAH 4/4 25900 İSPİR ERZURUM / TÜRKİYE

İspir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 3
    Shares

ERZURUM İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Erzurum için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Erzurum için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir