Ana Sayfa Şehirler Erzurum İspir Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

İspir Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

95
İşçi alımı

Erzurum ilimizde bulunan İspir Belediyesi yayınladığı ilan ile 21 işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. İspir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kesme çiçek yetiştiricisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla ortaöğretim yani lise ve dengi mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 13 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İspir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Geçici statüde Kesme Çiçek Yetiştiricisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 21 (yirmibir) kişi alınacaktır. Adayların MEB onaylı temel kesme çiçek yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  25/04/2017 tarihinde saat 10:00’da Belediye Hizmet Binasında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kesme Çiçek Yetiştiricisi

Çalışma Adresi : AYAZMA MAH YUKARI MAH 4/4 25900 İSPİR ERZURUM / TÜRKİYE

İspir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…