Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul 3. Havalimanı Projesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul 3. Havalimanı Projesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul 3. yeni havalimanı projesi inşaatı şantiyesi kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılacak. İstanbul 3üncü havalimanı projesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, iş başvuru formu, iş başvurusu.

İstanbul 3. havalimanı iş ilanları

İstanbul ilimizde dünyanın en büyük havalimanlarından bir tanesi yapılmaya devam ediyor. İstanbul’da yapımı devam eden 3. Havalimanı projesinde ise hali hazırda 30 bini aşkın kişi çalışmaktadır. Hummalı bir şekilde süren çalışmaların kapsamında binlerce yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam edilmektedir.  İlanlarda şoförden, büro görevlisine, mimardan mühendise sayısız kadro yer alıyor. Yazımız devamında İstanbul yeni havalimanı projesi kapsamında yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bunlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları bulunmaktadır.

İstanbul 3. Havalimanı İş İlanları 2018

İstanbul Arnavutköy’de 76.5 milyon metrekarelik alana inşa edilen İstanbul Yeni Havalimanı, ilk fazında yıllık 90 milyon, tamamlandığında ise yıllık 200 milyonun üzerine çıkarılabilir yolcu kapasitesiyle hizmet verecek. Bu alanda dünyanın en büyük havalimanlarından bir tanesi olacak. İstanbul yeni havalimanı, 2018 yılında hizmete geçirilmesi planlanıyor. Hali hazırda 30 bini aşkın kişinin çalıştığı havalimanı projesinde, proje sonlandığında toplamda 200 bini aşkın kişinin çalışacağı tahmin ediliyor.  Şimdiden 3. Havalimanı bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaya ise devam ediyor. Peki hangi kadro ve pozisyonlarda alımlar yapılacak?

3üncü havalimanı projesi bünyesinde yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; tüm uzmanlık gerektiren Prime Class ve CIP hizmetler, lojistik faaliyetler, mekanik bakım ve onarım birimleri, yangınla mücadele ekipleri, duty-free çalışanları, tüm yer hizmetleri, havalimanı terminal işletmecileri, apron görevlileri, bagaj taşıma sistemleri görevlileri, otopark ve vale birimleri, çevre ve doğa ekipleri, yiyecek içecek alanlarındaki tüm kadrolar, güvenlik, temizlik ve idari işler gibi kadrolar başta olmak üzere, destek kadrolar olarak adlandırılan muhasebe, iş geliştirme, hukuk, bilişim teknolojileri, kurumsal iletişim, havacılık ve havacılık dışı pazarlama ve insan kaynakları gibi kadrolar bulunuyor.

İş İlanları içinde; bekçi, şoför, güvenlik görevlisi, greyder operatörü, nakliye sorumlusu, iş makineleri operatörü, kamyon şoförü, ekskavatör operatörü, kaynakçı, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, kepçe operatörü, satınalma sorumlusu, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, vasıflı vasıfsız inşaat işçisi gibi kadrolar bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği kadrolar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı yapılan ilanlar da bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İstanbul 3. Havalimanı İş Başvurusu 2018

İstanbul 3. Havalimanı inşaatı bünyesinde binlerce yeni personel alınmaya devam ediyor. Yapılmakta olan yani inşaatı devam eden bu projenin yapımını İGA üstlenmiştir. Aşağıda yazımız sonunda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu kurum bünyesine nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu sayede 3. havalimanı şantiyesi bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı şekilde incelenecektir. Başvurularınızın olumlu sonuçlanması durumunda da anında çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda İstanbul 3. havalimanı iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul 3. Havalimanı İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul ili için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İSTANBUL YENİ HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, istanbul yeni havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan istanbul yeni havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

2 Comments

 1. Ali kesim

  25 Ocak 2018 at 15:19

  Tir kamyon soforuyum tl 05372259990

  Reply

 2. Engin yiyitoğlu

  1 Mart 2018 at 21:39

  Güvenlik elemaniyim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir