Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

4,653
İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ülkemizin en büyük ve kalabalık metropol şehirlerinden bir tanesine hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana alt ve üst yapı faaliyetleri bakımından verdiği hizmet kalitesi adına, belediyecilik hizmetlerine örnek teşkil etmektedir. Tarihi ve kültürel bakımdan bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehre verilen hizmetlerin kalitesi de aynı ölçüde önem teşkil etmektedir. Bu nedenle sorunların çözümlenmesi, verilen hizmetin aksamaması için İBB bünyesinde çok sayıda personel görev yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı iştirakleri mevcut çalışanlarına ek olarak çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2021

İBB ve kendisine bağlı bulunan birimlerde belediyecilik hizmetlerini aksatmadan yürütmek için yılın belirli dönemlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sadece kendi bünyesinde değil aynı zamanda ismek, iski, ispark, beltur, iett gibi çok sayıda bağlı birimine de alımlar gerçekleştirecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Güncel İş İlanları 2021

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alımı yapılması planlanan boş kadrolar için yayımlanmış iş ilanları içinde; iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, itfaiye memuru, zabıta memuru, taşeron işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi, psikolog, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, özel güvenlik görevlisi, bekçi, part time işçi, avukat, antrenör, psikolojik danışman, fizyoterapist, grafiker, mühendis, otobüs şoförü, öğretmen, sözleşmeli mühendis, paramedik, stajyer, şoför, sağlıkçı, tekniker, vatman, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesi ve bağlı birimleri olan lojistik destek merkezi, iştirakler dairesi başkanlığı, park ve bahçeler müdürlüğü, sosyal tesisleri gibi müdürlükler bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde aşağıda bulunan iş başvuru formu sayfasından gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda yaptığınız başvurular değerlendirilmeye alınmaktadır. Harici olarak kurum bünyesinde yayınlanan iş ilanlarına elemanuzman.com sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında sosyal mecralardan gerekli duyuruları paylaşacağız. Bu yazımızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş ilanları, işe alım süreci ile iş başvurusu yapmak istiyorum hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

3 Comments

 1. Serpil

  6 Şubat 2021 at 12:05

  İş istiyorum devlet hastanelerinde asciyim börekçi pizzaciyim yardım istiyorum okuyup haber bekliyorum lutfen

  Reply

 2. Güney

  14 Şubat 2021 at 21:00

  Ben 4 çocuk babasıyım 1 yaşında bebeğim var işsiz ibb kariyere basvurmustum bir cevap alamadım ne olur bir iş verin yardımlarınızı bekliyorum

  Reply

 3. Nur hakkı çiçek

  5 Mayıs 2021 at 02:28

  21 yaşındayım daha önce peyzaj ve ağaç aş da çalıştım haksızlık yaptılar bana iş arıyorum ???

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…