Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Havalimanı’na Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Havalimanı’na Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Havalimanında görevlendirilmek üzere 45 farklı kadroda personel alımları yapılmakta. Hangi bölümlere personel alımı yapılacağı ve personellerde aranan genel başvuru şartları haberimizde.

İstanbul Yeni Havalimanı

IGA firması İstanbul Yeni Havalimanı’nın yatırımını gerçekleştirmek ve 25 yıl boyunca işletmesini yapmak üzere 7 Ekim 2013 tarihinde kuruldu. IGA tarafından yayımlanan ve özel bir kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanda, çok farklı kadrolar üzerinden personel alımları yapılacağı aktarıldı.Yapılacak personel alımları, toplamda 45 farklı kadro üzerinden gerçekleştirilecek olup, adayların başvuruları online olarak aşağıda bağlantısı bulunan kariyer sitesi üzerinden sağlanacaktır. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve hangi pozisyonlarda alım yapılacağı konusundaki bilgiler yazımızın devamında.

IGA – İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alımı İlanı 2019

Başvuru yapmak isteyecek adayların, aşağıda belirtilen şartları taşımalarının yanı sıra, ilanda istenen ek niteliklerin tamamına uygun olmaları ve bahsi geçen kariyer sitesi üzerinde de üyeliklerinin bulunmaları gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olarak bu kariyer sitesi aracılığıyla üye profilinizi oluştup, özgeçmiş bilgilerinizi girerek kolaylıkla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacak adayların üye profillerindeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olması, tercih sebebi konusunda önemli bir detay olarak aktarılmaktadır.

IGA Güncel İş İlanları 2019

Alımı yapılacak olan personeller arasında; Tekniker, Teknisyen, Aşçı, Garson, Barmen, İnsan Kaynakları elemanı, Depo Sorumlusu, Resepsiyonist, Bulaşıkhane elemanı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, UPS Uzmanı, Mühendis, Havalimanı Karşılama Personeli, Satış Koordinatörü, Kat Hizmetleri Personeli gibi 45 farklı alanda iş pozisyonu yer almakta.

Alımı Yapılacak Olan Personellerde Aranılan Genel Başvuru Şartları!

IGA tarafından duyurulan bu ilanda 45 farklı kadro üzerinden İstanbul Havalimanında görev alacak personeller aranmaktadır. Bu ilana başvuru yapacak kişilerde aranacak ortak özellikler;

  • Sağlık problemlerinin bulunmaması,
  • Belirtilen bölüm ve okullardan mezun olunmuş olması,
  • Takım çalışmasına yatkın olması,
  • Dış görünüşüne özen gösteriyor olması,
  • Kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması,
  • İletişim ve ifade yeteneklerinin yüksek olması,
  • Temsil ve muhakeme becerilerinin gelişmiş olması,
  • Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması,
  • MS-Office programlarını kullanabiliyor olması şeklinde aktarılmaktadır.

Yayınlanan ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilir ve online olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İGA – İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alımı İş Başvurusu için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…