Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Havalimanı’na Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Havalimanı’na Personel Alımı Yapılacak!

135
İstanbul Yeni Havalimanı

IGA firması İstanbul Yeni Havalimanı’nın yatırımını gerçekleştirmek ve 25 yıl boyunca işletmesini yapmak üzere 7 Ekim 2013 tarihinde kuruldu. IGA tarafından yayımlanan ve özel bir kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanda, çok farklı kadrolar üzerinden personel alımları yapılacağı aktarıldı.Yapılacak personel alımları, toplamda 45 farklı kadro üzerinden gerçekleştirilecek olup, adayların başvuruları online olarak aşağıda bağlantısı bulunan kariyer sitesi üzerinden sağlanacaktır. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve hangi pozisyonlarda alım yapılacağı konusundaki bilgiler yazımızın devamında.

IGA – İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alımı İlanı 2019

Başvuru yapmak isteyecek adayların, aşağıda belirtilen şartları taşımalarının yanı sıra, ilanda istenen ek niteliklerin tamamına uygun olmaları ve bahsi geçen kariyer sitesi üzerinde de üyeliklerinin bulunmaları gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olarak bu kariyer sitesi aracılığıyla üye profilinizi oluştup, özgeçmiş bilgilerinizi girerek kolaylıkla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacak adayların üye profillerindeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olması, tercih sebebi konusunda önemli bir detay olarak aktarılmaktadır.

IGA Güncel İş İlanları 2019

Alımı yapılacak olan personeller arasında; Tekniker, Teknisyen, Aşçı, Garson, Barmen, İnsan Kaynakları elemanı, Depo Sorumlusu, Resepsiyonist, Bulaşıkhane elemanı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, UPS Uzmanı, Mühendis, Havalimanı Karşılama Personeli, Satış Koordinatörü, Kat Hizmetleri Personeli gibi 45 farklı alanda iş pozisyonu yer almakta.

Alımı Yapılacak Olan Personellerde Aranılan Genel Başvuru Şartları!

IGA tarafından duyurulan bu ilanda 45 farklı kadro üzerinden İstanbul Havalimanında görev alacak personeller aranmaktadır. Bu ilana başvuru yapacak kişilerde aranacak ortak özellikler;

  • Sağlık problemlerinin bulunmaması,
  • Belirtilen bölüm ve okullardan mezun olunmuş olması,
  • Takım çalışmasına yatkın olması,
  • Dış görünüşüne özen gösteriyor olması,
  • Kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması,
  • İletişim ve ifade yeteneklerinin yüksek olması,
  • Temsil ve muhakeme becerilerinin gelişmiş olması,
  • Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması,
  • MS-Office programlarını kullanabiliyor olması şeklinde aktarılmaktadır.

Yayınlanan ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilir ve online olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İGA – İstanbul Yeni Havalimanı Personel Alımı İş Başvurusu için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…