Ana Sayfa Şehirler İstanbul İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

229
İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi; Cerrahpaşa Rektörlüğü Sözleşmeli personel alımı kapsamında Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde, giderleri Özel Bütçe gelirinden karşılanmak üzere, 2018 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle hemşire, sosyal çalışmacı ve çocuk gelişimcisi pozisyonlarına sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Hemşire, Sosyal Çalışmacı, Çocuk Gelişimcisi Alım İlanı

UNVANI ADET BÜTÇESİ BAŞVURU ŞARTLARI KODU
HEMŞİRE 29 Özel Bütçe Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H1
HEMŞİRE 100 Özel Bütçe Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak.

2018 KPSS P94 Puan Türünden 50 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H2
SOSYAL

ÇALIŞMACI

1 Özel Bütçe Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

S1
ÇOCUK

GELİŞİMCİSİ

1 Özel Bütçe Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Ç1

ADAYLARDA ARANILAN BAŞVURU ŞARTLARI:

1 – Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

2 – Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor

olmak.

3 – Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

4 – Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

5 – 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr adresindeki Başvuru Formunu ve Başvuru Dilekçesini eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

– Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.)

– Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

– Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.)

– 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbulc.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbulc.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz. İlan hakkındaki detaylı bilgileri üniversitenin resmi web sitesi duyurular bölümünden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…