Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri İstoç Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstoç Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İSTOÇ Ticaret Merkezi çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri, çalışma günleri, hangi günler açık kapalı ile İSTOÇ sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, Cumartesi Pazar hafta sonu ve bayramda açık mı, kapalı mı, tatil mi?

İstoç Ticaret Merkezi

İstoç Ticaret Merkezi Çalışma Saatleri 2021

İstoç Ticaret Merkezi; tarihi Eminönü yarımadasındaki toptancı Esnafının bir araya gelerek kurduğu ve bünyesinde 35 adet meslek gurubunu barındıran bir esnaf topluluğu merkezidir. Toptancı Esnafının Eminönü yarımadasında zor şartlarda çalışması, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara sahip işyerleri, dar sokaklar, ham maliye, nakliye ve benzeri sorunlar nedeni ile modern çalışma ortamlarına yönelik yeşil alanları bol, çok katlı işyerlerinden kurtulup, müstakil işyerlerine kavuşmak amacı ile kurulmuştur. Peki İstoç Ticaret Merkezi saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? İstoç Ticaret Merkezi çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İstoç Ticaret Merkezi Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

İstoç Ticaret Merkezi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi yani haftanın 6 günü sabah saat 6:30‘da açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. İstoç Ticaret Merkezi Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.

İstoç Saat Kaçta Açılıyor : İstoç Ticaret Merkezi haftanın 6 günü saat 6:30’da açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır.

İstoç Saat Kaçta Kapanıyor : İstoç akşam saat 21:00’de kapanmaktadır. Belirtilen saatten sonra içeri giriş çıkış yapılmamaktadır.

İstoç Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : İstoç Ticaret Merkezi hafta sonu sadece Cumartesi günü hizmet vermektedir ve çalışma saatleri yine hafta içi olduğu gibi 6:30 ile 21:00 arasındadır. Pazar günleri ticaret merkez kapalıdır hizmet vermemektedir.

İstoç Resmi Tatil ve Bayramlarda Açık Mı, Kapalı Mı : İstoç Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak yani yılbaşında kapalıdır. Ancak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatillerde ise açık durumda bulunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere İstoç Ticaret Merkezi çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER ÇALIŞMA SAATLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, çalışma saatleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan çalışma saatleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İşkur Çalışma Saatleri 2021

İŞKUR Çalışma Saatleri hakkında, İŞKUR kısaltmasıyla da anılan ve ülkemizde güvenli çalışm…