Ana Sayfa Şehirler İzmir İzmirgaz İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmirgaz İş İlanları ve İş Başvurusu

1,187
İzmirgaz iş ilanları

İzmir Doğalgaz, İzmir ilimizde dağıtım bölgesi sınırları içerisinde doğalgazın dağıtımını ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakli faaliyetlerini yapmaya yetkili tek firmadır. 2005 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan firma, kurulmuş olduğu günden bu yana alt yapısını arttırmak adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. İlk günden bu yana 1600 kilometrelik servis hattı döşenmesi başarısını göstermiştir. İzmir Doğalgaz veya bilinen adıyla İzmirgaz, faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli zamanlarda yeni personellere ihtiyaç duyarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İzmirgaz tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İzmirgaz Personel Eleman İşçi Alımı 2021

İzmirgaz, İzmir’in ve İzmirlilerin gurur duyduğu ve sahiplendiği, kendi alanında ilklere imza atmış, ilkeli, müşteri memnuniyeti odaklı, ulusal ve uluslararası düzeyde kalite ve güveni temsil eden, sektörün lider firması olmak adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. İzmirgaz bu kapsamda da çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

İzmirgaz Güncel İş İlanları 2021

İzmirgaz tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muhasebe personeli, sistem mühendisi, büro personeli, şoför, idari işler personeli, sayaç okuma elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan deneyimli deneyimsiz, bay bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İzmirgaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmirgaz bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Akabinde bu aşamayı da geçen bireyler İzmirgaz bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İzmirgaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzmirgaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Kurumsal/Insan-Kaynaklari/Is-basvuru-formu.html”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …