Ana Sayfa Şehirler İzmir İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

2,682
İzulaş

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir Ulaşım Hizmetleri Makine Sanayi A.Ş.’dir.  ESHOT gibi İzmirim Kart sistemini kullanmaktadır. İZULAŞ kurulmuş olduğu 1990 senesinden bu yana toplu taşıma şirketi olmasının yanında, kamu hizmetleri de yürütmekte ve bu hizmetlerin yararını ön planda tutan bir politika izlemektedir. Bu politikanın asıl amacı da İzmir halkının kent içerisindeki ulaşımını sorunsuz olarak yerine getirmektir. İZULAŞ bünyesinde 2021 yılı itibariyle 500’den fazla otobüs bulunmaktadır.  İZULAŞ insan kaynakları 2021 yılında İzmir halkının sorunsuz ulaşımını gerçekleştirmek adına çok sayıda yeni yatırım ve çalışma yapılacağını belirtmiştir. İZULAŞ ayrıca bu çalışmaların kapsamında da çok sayıda yeni personel alımı, işçi alımı, eleman alımı ve memur alımı yapacaktır. Bu yazımızda İzulaş açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri yer almaktadır.

İZULAŞ Personel, Eleman, İşçi, Şoför Alımı 2021

İzmir, şehir içi ulaşımın en çok geliştiği illerimizin başında yer almaktadır. Şehrin her noktasına metro, izban, eshot gibi çeşitli ulaşım araçları ile ulaşım mümkün kılınmıştır. Bu ulaşım sadece il merkezinde değil aynı zamanda da tüm ilçeleri kapsayan bir ağdır. İzmir Büyükşehir Belediyesi ulaşıma oldukça fazla değer verdiğini her seferinde dile getirmekte ve bu konuda yatırımların son hızıyla sürdürüleceğini belirtmektedir. İZULAŞ 2021 yılında bu yatırımların kapsamında da çok sayıda personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirecektir.

İZULAŞ Güncel İş İlanları 2021

İZULAŞ iş ilanları kapsamında çok sayıda şoför alımı, temizlik görevlisi, memur, yönetici asistanı, güvenlik görevlisi, terminal sorumlusu, bekçi gibi çok sayıdaki boş kadroya personel alımı gerçekleştirecektir. Yayımlanmış ilanlar arasında ilkokul, lise, önlisans ve lisans seviyesinde deneyimli deneyimsiz adayların başvurabileceği, her meslek grubundan kişiler için iş ilanları bulunmaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İZULAŞ İş Başvurusu 2021

İZULAŞ ihtiyaç oluşması durumunda yılın belirli dönemlerinde iş başvurularını kabul etmektedir. 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, işçi alımı yapması beklenen İZULAŞ henüz iş ilanlarını yayınlamaya başlamadı. Ancak bu iş ilanlarını beklemeden de aşağıda vermiş olduğumuz adreslerden İZULAŞ iş ilanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İzulaş iş ilanları yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları yine www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Genel Müdürlük: Tuna Mah. Fatih Cad. No:91/9 C Blok Bornova/İzmir
Tel:(0232) 282 29 04/282 29 10/469 21 27/282 29 21 Fax:(232) 282 29 55

2 Comments

 1. Guner

  15 Mayıs 2017 at 20:00

  İs ilanlarini takip etmek istiyorum

  Reply

 2. Engin

  5 Nisan 2021 at 01:21

  Merhaba temizlik işlerinde iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim tşk

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Adnan Menderes Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adnan Menderes Havalimanı; Türkiye’nin İzmir iline hizmet veren uluslararası havalim…