Ana Sayfa Özel Şirketler jolly Tur Personel Alımı ve İş Başvurusu

jolly Tur Personel Alımı ve İş Başvurusu

468
Jolly Tur

Jolly Tur, 1987 yılında Sinan Vardar tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir seyahat acentası ve tur operatörü şirketidir. 1994 yılında Öger Tur ile birleşen Jolly Tur, 2003 yılına kadar Öger Tur kuruluşu olarak sektörde varlığını iç turizm ve incoming alanlarında sürdürmüştür. Jolly Tur zengin içerikli gezi programları, onlarca farklı yurt dışı tatil rotaları,uçaklı ya da otobüslü ulaşım imkanları, ekonomik ve vizesiz yurt dışı tur seçenekleri, deneyimli rehberleri, vize işlemleri, rezervasyon kolaylığı, transfer hizmetleri ve her bütçeye uygun yurt dışı otel seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu bağlamda her yıl çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapmaktadır.

Jolly Tur Personel, Eleman Alımı 2021

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Jolly Tur tecrübeli çalışanları ile her gün, her saat hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly 3500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Jolly Tur bünyesinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için işe alım süreci ve hangi pozisyonlarda alımların yapıldığı hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Jolly Tur Güncel İş İlanları 2021

Jolly Tur firması tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; Seyahat danışmanları, Şoför, İşe alım uzmanı, Bilet satış personeli, İnsan kaynakları personeli, Temizlik personeli, Host ve Hostes görevlileri, Çağrı merkezi temsilcisi, Tur operatörleri, Müşteri temsilcileri, Rezervasyon görevlisi, Satış destek personeli, Muhasebe personeli,  Yurt içi operasyon görevlisi, Yurt dışı operasyon görevlisi, Misafir ilişkileri personeli, Yazılım uzmanları, Grafik tasarımcı, Finans uzmanı, Otel kontrat personeli, Engelli Personel, Vize uzmanı, Satış şefi, Raporlama uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almakta. Ayrıca firma uygun pozisyon ve personel açığı oluştuğunda değerlendirmek üzere Genel Başvuru’da toplamaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Jolly Tur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Jolly Tur personel ve eleman alımlarında iki alternatif yol izlemektedir. Bunlardan birincisi kariyer siteleri üzerinden yayınladıkları iş ilanları aracılığı ile yapılan başvurulardan oluşmaktadır. Diğer alternatif başvuru şekli ise kendi insan kaynakları sitesi üzerinden İK birimine yollayacağınız CV’niz vasıtası ile yapılmaktadır. Online olarak yapacağınız iş başvurularında özgeçmişinizin güncel olmasına dikkat etmelisiniz. İngilizce olarak hazırlanmış bir özgeçmişin (CV) yurtiçi ve yurtdışı çalışan firmalar açısından büyük önem arz ettiğini unutmamanızı tavsiye ederiz. İşe alım sürecinde yapmış olduğunuz iş başvuruları firma insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenmektedir ve başvurusu uygun bulunan adaylar firma tarafından iş görüşmesine çağrılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz linkler vasıtası ile Jolly Tur tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Jolly Tur Firmasına İş Başvurusunda Bulunmak için (Kariyer Sitesi) TIKLAYIN
  • Jolly Tur Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu için (İnsan Kaynakları) TIKLAYIN

Bu yazımızda Jolly Tur Firmasına İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…