Ana Sayfa Şehirler Kahramanmaraş Kahramanmaraş (MARASKASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kahramanmaraş (MARASKASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (Maraşkaski), 2020 yılında personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacak. K.Maraş Kaski açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimizdedir.

Personel alimi

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel ve İşçi Alımı 2020

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen adıyla Maraskaski, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla her türlü tesisin kurulması ve işletilmesi üzerinde kurulmuştur. Maraskaski, Kahramanmaraş ilimizde su alanlarının korunması için de çalışmalarına devam etmektedir. Kahramanmaraş ilinde yaşayan vatandaşların temiz su ihtiyacını karşılayabilmek adına faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden Maraskaski bu çalışmaların 2020 yılında da devam edeceğini belirtmiştir. Maraşkaski 2020 yılında bu faaliyetler doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Maraskaski insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş İlanları 2020

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi, 2020 yılında ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. KASKİ iş ilanları içinde abone işleri memuru, sayaç açma kapama elemanı, şoför, sekreter, güvenlik görevlisi, kimyager, gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi ayrıca ilköğretim, lise, ön lisans, üniversite mezunu personel ile taşeron işçi, engelli işçi ve eski hükümlü işçi alımları da yapacaktır. Peki bu iş ilanları ne zaman yayınlanacak? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılacak? Aşağıda güncel olarak İdare tarafından yayınlanmış son iş ilanları yer almaktadır.

  • Kahmaranmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

NOT : İlanlar yayınlandıkça sayfa güncellenmeye devam edecektir.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvurusu 2020

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi yeni yılda çok sayıda personel alımı yapacak. Ancak ilanların ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. İlanlar yayınlandığı anda iş başvurusu ve iş başvuru formu gibi tüm ilan detayları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer bulacak. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de İnternet üzerinden Maraskaski insan kaynakları ile iş başvurusu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. İdaresi talep, öneri ve başvurular için ayrı bir sayfa hazırlamıştır. Aşağıda yer alan formu detaylı bir biçimde doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu bulunması durumunda insan kaynakları departmanı vermiş olduğunuz iletişim adresleri üzerinden sizlerle iletişime geçecektir. Harici olan iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeyi tercih ederseniz de, yazımız başında bahsettiğimiz üzere sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


KAHRAMANMARAŞ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kahramanmaraş için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kahramanmaraş için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir