Ana Sayfa Şehirler Kahramanmaraş Kahramanmaraş (MARASKASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kahramanmaraş (MARASKASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,088
Personel alimi

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel ve İşçi Alımı 2021

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen adıyla Maraskaski, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla her türlü tesisin kurulması ve işletilmesi üzerinde kurulmuştur. Maraskaski, Kahramanmaraş ilimizde su alanlarının korunması için de çalışmalarına devam etmektedir. Kahramanmaraş ilinde yaşayan vatandaşların temiz su ihtiyacını karşılayabilmek adına faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden Maraskaski bu çalışmaların 2021 yılında da devam edeceğini belirtmiştir. Maraşkaski 2021 yılında bu faaliyetler doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Maraskaski insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş İlanları 2021

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi, 2021 yılında ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. KASKİ iş ilanları içinde abone işleri memuru, sayaç açma kapama elemanı, şoför, sekreter, güvenlik görevlisi, kimyager, gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi ayrıca ilköğretim, lise, ön lisans, üniversite mezunu personel ile taşeron işçi, engelli işçi ve eski hükümlü işçi alımları da yapacaktır. Peki bu iş ilanları ne zaman yayınlanacak? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılacak? Aşağıda güncel olarak İdare tarafından yayınlanmış son iş ilanları yer almaktadır.

  • Kahmaranmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

NOT : İlanlar yayınlandıkça sayfa güncellenmeye devam edecektir.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvurusu 2021

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi yeni yılda çok sayıda personel alımı yapacak. Ancak ilanların ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. İlanlar yayınlandığı anda iş başvurusu ve iş başvuru formu gibi tüm ilan detayları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer bulacak. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de İnternet üzerinden Maraskaski insan kaynakları ile iş başvurusu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. İdaresi talep, öneri ve başvurular için ayrı bir sayfa hazırlamıştır. Aşağıda yer alan formu detaylı bir biçimde doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu bulunması durumunda insan kaynakları departmanı vermiş olduğunuz iletişim adresleri üzerinden sizlerle iletişime geçecektir. Harici olan iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeyi tercih ederseniz de, yazımız başında bahsettiğimiz üzere sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://maraskaski.gov.tr/basvuru-formu”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Tevfik pınar

    26 Aralık 2020 at 22:54

    Gaziantep de oturuyorum engelliyim özürlüraporum var sizden yardımcı olmanızı istiyorum park ve bahçelerde çalışmak istiyorum daimi sürekli olursa çalışmak istiyorum 4 tane çocuklarım var hepsi rahatsız ve engelli yardım edin bana

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alımı Yapacak

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi  bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alım…