Ana Sayfa Akademik İlanlar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanları

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanları

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutman, uzman, yardımcı doçent, doçent ve profesör olmak üzere çok sayıda akademik personel alımı olmak üzere çok sayıda akademik personel alımı yapacak. Detaylar haberimiz devamındadır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanları 2020

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş ilimizde yer alan bir devlet üniversitesidir. 1992 yılında kurulmuş olan Sütçü İmam Üniversitesi, 12 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul, 8 meslek yüksekokulu ve 15 araştırma ve uygulama merkezinden oluşmaktadır. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş ilinin merkezinde yer almaktadır.  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde 2500’ün üzerinde öğretim görevlisi bulunmaktadır. Her geçen gün öğrenci sayısını da arttıran Kahramanmaraş Üniversitesi yeni eğitim yılında çok sayıda araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutman, uzman, yardımcı doçent, doçent ve profesör olmak üzere çok sayıda akademik personel alımı gerçekleştirecek. Aynı zamanda Sütçü İmam Ünivertesi’nde öğrenci sayısı ve tam zamanlı öğretim üyesi sayıları da aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Önlisans ve Lisans Programları Öğrenci ve Akademik Personel Sayısı
Birim İsmiÖğrenci SayısıTam Zamanlı Öğretim Üyesi Sayısı
Eğitim Fakültesi212
Fen-Edebiyat Fakültesi2840525
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi2015372
İlahiyat Fakültesi11319
Ziraat Fakültesi711122
Orman Fakültesi46184
Mühendislik Fakültesi993131
Tıp Fakültesi19722
Yüksekokullar53191
Meslek Yüksekokulları86551442
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Öğrenci Sayısı
Birim İsmiMaster Öğrenci SayısıDoktora Öğrenci Sayısı
Sosyal Bilimler Enstitüsü46719
Fen Bilimleri Enstitüsü46484
Sağlık Bilimleri Enstitüsü23

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından 2020 yılı içerisinde verilmiş güncel akademik personel alımı ilanları aşağıda yer almaktadır. İlanlar hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri ile başvuru sırasında istenilen belgeler gibi tüm detaylar ilgili bağlantılarda bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Çok Sayıda Profesör Alımı İlanı İçin TIKLAYIN


DİĞER AKADEMİK PERSONEL ALIMI İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, akademik personel alımı ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan akademik personel alımı ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir