Ana Sayfa Şehirler Kocaeli Kandıra Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Kandıra Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

72
Aşçı

Kocaeli ilimizde yer alan Kandıra Öğretmenevi Aso Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Kandıra Öğretmenevi işçi alımı ilanı kapsamında aşçı alımı gerçekleştirilecektir. Adayların ustalık belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar için 4 Kasım 2016 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Kandıra Öğretmenevi aşçı alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve diğer başvuru detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Kandıra Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2016

Adaylardan yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar AŞÇI-KEBAP VE IZGARA USTASI olarak çalıştırılacak. Sıcak yemek hazırlayabilecek, kebap ızgara ve döner hazırlayıp servise sunabilecek, soğuk meze hazırlayabilecek adaylar. Ayrıca başvuru yapacak olan kişilerin daha önce konaklama ve otel hizmetleriyle ilgili Kamu Kurum ve Sosyal Tesislerde en az 1 yıl çalışmış olması, ustalık belgesi ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Çalışma Adresi : AKDURAK MAH. BELEDİYE ARKASI KANDIRA KOCAELİ / TÜRKİYE

Kocaeli ilimizde yer alan Kandıra Öğretmenevi tarafından yapılacak olan aşçı alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bingo Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Bingo; ev bakımı ve temizlik ürünleri alanında faaliyet göstermekte olup, 1987 yılında kur…