Ana Sayfa Kamu Kurumları Kapaklı Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alım İlanı

Kapaklı Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alım İlanı

127
Kapaklı Belediyesi

Tekirdağ şehrimizde bulunan Kapaklı Belediyesi yayınladığı işçi alımı ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kapaklı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında idari işler şefi, çöpçü ve beden işçisi alımı yapacak. Adaylar ilana son başvuru tarihi olan 17 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kapaklı Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alım İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.

 

Kapaklı Belediyesi İş Başvurusu Şartları

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Emekli olmamak
  • Çalışma arkadaşları ile uyumlu olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Adli sicil kaydı olmamak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak

Başvurular belirtilen adrese şahsen yapılacaktır.  Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah

Başvuru adresi: İnönü Mahallesi Eski Camii Cad. B Blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No:31 / A Kapaklı Tekirdağ

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…