Ana Sayfa Kamu Kurumları Kapaklı Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alım İlanı

Kapaklı Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alım İlanı

Kapaklı Belediyesi yayınladığı iş ilanı kapsamında daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. Kapaklı Belediyesi işçi alımı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile ilana dair diğer müracaat detayları haberimizde.

Kapaklı Belediyesi

Tekirdağ şehrimizde bulunan Kapaklı Belediyesi yayınladığı işçi alımı ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kapaklı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında idari işler şefi, çöpçü ve beden işçisi alımı yapacak. Adaylar ilana son başvuru tarihi olan 17 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kapaklı Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alım İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.

 

Kapaklı Belediyesi İş Başvurusu Şartları

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Emekli olmamak
  • Çalışma arkadaşları ile uyumlu olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Adli sicil kaydı olmamak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak

Başvurular belirtilen adrese şahsen yapılacaktır.  Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah

Başvuru adresi: İnönü Mahallesi Eski Camii Cad. B Blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No:31 / A Kapaklı Tekirdağ

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

TEKİRDAĞ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tekirdağ için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tekirdağ için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…