Ana Sayfa Şehirler Karabük Karabük Yenice Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karabük Yenice Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

599
Personel

Karabük Yenice Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2021

Yenice, Karabük ilimizin bir ilçesidir. 2021 yılı itibariyle nüfusu 20 bini aşmış durumdadır. Yenice Belediyesi, sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlarının sorunlarını anında çözebilmek, ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Yenice Belediyesi insan kaynakları departmanı 2021 yılında da bu çalışmalara ara verilmeksizin devam edileceğini ve bu kapsamda da yılın belirli zamanlarında belediye bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Karabük Yenice Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, iş olanakları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu ve iş talep formu haberimizin devamındadır.

Karabük Yenice Belediyesi İş İlanları 2021

Yenice Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin devamı için her sene çok sayıda ilköğretim, lise, ortaöğretim ve lisans mezunu çok sayıda bay ve bayan personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yenice belediyesi iş ilanları içinde itfaiyeci, itfaiye şoförü, şoför, forklift operatörü, peyzaj mimarı, mühendis, programcı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar yapacaktır.  Bu alımların bazılarını sınavsız olarak sadece sözlü mülakat ve kura çekimi ile gerçekleştirirken, bazıları için de KPSS gibi çeşitli başvuru şartları aramaktadır. Yazımız devamında bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son dönemde Yenice Belediyesi tarafından verilmiş olan en son güncel iş ilanları yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste güncellenecektir.

  • Yenice Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Yenice Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Yenice Belediyesi İş Başvurusu 2021

Yenice Belediyesi iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil ihtiyaç oluştuğu zamanda yayınlanmaktadır. İş ilanları sitemiz www.elemanuzman.com üzerinde ve belediyenin web adresi olan http://www.karabukyenice.bel.tr/ sitesi üzerinde yayımlanmaktadır. İlanlar yayınlandığı anda iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Yenice Belediyesi ilanlar yayınlanmadan bizzat insan kaynakları departmanına yapılan iş başvurularını ise kabul etmemektedir. Yenice Belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız ilanların yayınlanmasını ve bahsettiğimiz usul ve esaslar doğrultusunda başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yenice Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kardemir İşçi, Mühendis, Uzman Ve Denetçi Alımı Yapacak !

Kardemir 200 işçi ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kardemir mühendis, uzman, de…